Cool trip po JV Asii od 10 237 Kč
6.6.2017

Cool trip po JV Asii

O této nabídce

Tak toto je velice zajímavá cestovatelská výzva. V případě kombinace letenek od společností Luxair, Malaysia Airlines a Oman Air se můžete vydat za dobrodružstvím do JV Asie prakticky kdykoliv během druhé poloviny roku 2017. Váš výlet započne v Lucemburku a cestou do Kuala Lumpur si lze ještě naplánovat delší stopover v ománské metropoli Maskatu. Vracet se poté budete z populárního indonézského ostrova Bali do neměckého Frakfurtu. To vše v nejlevnější kombinaci na konci letních prázdnin za 10 237 Kč, ovšem lákavě vypadá i termín přes Vánoce, kdy za letenky zaplatíte o dost méně než je na tuto oblíbenou dobu obvyklé – a to 11 425 Kč. A když k celému výletu připočteme transfery a přelet z Kuala na Bali, tak se hravě vejdeme do 13 tisíc Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla s limitem á 23 kg a 1 ks standardního příručáku
  • Dostupnost: srpen – prosinec 2017
  • Termíny:
  • ​​​​​​​Tip: při vyhledávání letenek zadejte preference aerolinek na MH,WY,LG

Ubytování

Nejvýhodnější nabídky střechy nad hlavou naleznete v jihovýchodní Asii na stránkách Agody. Již vybrané ubytko můžete zkusit nalézt taktéž na stránkách Bookingu a porovnat ceny, ale Agody vychází zpravidla o něco lépe.

Jak do Lucemburku

Samozřejmě, že pro cesty do Lucemburku můžete využít autobusové spojení od Flixbusu, ale rozhodně sympatičtější nám přijde letět s Ryanem z Prahy do Bruselu – Charleroi. Letenky na ranní spoj stojí 539 Kč a odbavené zavazadlo Vás vyjde na dalších 529 Kč. Následně přímo z letiště jezdí do Lucemburku shuttle bus Flibco, jenž sice nabízí ranní spoje za 5 € – ale ty jako přípoj již nestihnete, takže bude potřeba vzít za vděk jízdenkou za 23 €.

Jak z Frankfurtu

Z hesenské metropole se zpátky do Prahy dostanete ideálně zeleným autokarem Flixbusu za 7 stovek. Případně pokud jste neměli dobrodružství stále dost, tak můžete dostopovat. 🙂

Jak po JV Asii

Ať již si itinerář za poloostrově Zadní Indie naplánujete jakkoliv, tak byste při jednotlivých přeletech rozhodně neměli zapomínat na AirAsiu s níž se z Kuala Lumpur do Denpasaru na Bali dostanete za ca 1 100 Kč.

Víza

Na nutnost obstarávat si vízum do Malajsie resp. Indonésie zapomeňte. Pro pobyt za turistickým účelem nepřesahujícím 90 resp. 30 dní, jste této povinnosti jakožto občané České republiky zbaveni. Vízum do Ománu obdržíte přímo na letišti v Maskatu a zaplatíte za něj 5 OMR, tedy ca 300 Kč.

Náhled letenky do JV Asie za 10 237 Kč

Cool trip po JV Asii od 10 237 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)