Colombo – ČSA/Etihad – 11 880 Kč
16.6.2012

Colombo – ČSA/Etihad – 11 880 Kč

O této nabídce

K poznávání krás Srí Lanky nabízí České Aerolinie opět ve spolupráci s Etihadem ze Spojených arabských emirátů zpáteční letenky na podzimní období za 11 880 Kč. Jako příklad uvádíme odlet z Prahy 3. října s návratem 16. října. Všechny dostupné termíny můžete vidět v tomto přehledném kalendáři. 
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Colombo, Sri Lanka{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)