Cluj-Napoca – Tarom – 2 565 Kč
19.6.2013

Cluj-Napoca – Tarom – 2 565 Kč

O této nabídce

Nejen o nadcházejících letních prázdninách můžete vyrazit do rumunské Kluže (Cluj-Napoca) s rumunským dopravcem Tarom. Jedná se o zpáteční lety z Prahy a termíny jsou dostupné od 5. srpna do 10. října. Jako příklad uvádíme termín 5.-14. srpen. Letenky si zarezervujete v tomto vyhledávači.

Některé termíny:

12.-19.8., 19.-26.8., 26.8.-2.9., 9.-16.9., 16.-23.9.

Ubytování:

Ubytování pořídíte např. v tomto penzionu**** za 308 Kč/os/noc včetně snídaně!

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cluj-Napoca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)