Čína, Thajsko, Filipíny či Austrálie
9.10.2017

Čína, Thajsko, Filipíny či Austrálie

9990

O této nabídce

Velmi pěknou akci spustila Air China, která nabízí letenky do mnoha zemí JV Asie a Austrálie už za 9990 Kč, např. do Pekingu, na Taiwan, do Thajska, Indonésie, Malajsie, nebo na Filipíny. Letenky do Sydney nebo Melbourne potom pořídíte za ceny lehce přes 16 tis. Kč.

Výhodou letenek s Air China je to, že si můžete udělat téměř bez příplatku několikadenní stopover v Pekingu. V případě, že zde strávíte méně než 72 hodin, k prohlídce této čínské metropole nebudete ani potřebovat vízum. Tato doba vám bohatě bude stačit k prohlídce hlavních pekingských památek i nedaleké Velké čínské zdi.

Ubytování

Ubytování v JV Asii často naleznete nejlevněji přes vyhledávač Agoda. Stále více ale ale vyplatí koukat také na oblíbený booking, který má sem tam lepší nabídky.

Vízové podmínky do Číny

Vízové podmínky vstupu do Číny jsme podroubně zkoumali zde. Vzhledem k tomu, že Číňani vízové podmínky často a rádi mění, doporučujeme i po zakoupení letenek sledovat aktuální stav.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)