Čína – Šanghaj – Air France – 11 784 Kč
6.1.2014

Čína - Šanghaj - Air France

O této nabídce

Podívat se do Země středu a třeba se „projet“ Maglevem rychlostí 431 km/h umožňuje tarif Air France s ČSA. Zpáteční letenku z Prahy do Šanghaje s rychlými přestupy v Paříži pořídíte za 11 784 Kč. Příkladem může být termín s odletem 3. března a návratem 10. března. Jako bonus poletíte z Paříže do Šanghaje Airbusem A380.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v únoru – 1,17
  • Odlet v březnu – 1,2,3,4,5
  • Návrat v únoru – 9,12,13,18,22,23,24
  • Návrat v březnu – 8,9,10,11,12

Ubytování v Šanghaji

Pro levné ubytování doporučujeme využít agodu. Osobní velmi dobrou zkušenost z prosince 2013 máte z tohoto hotelu.

Víza

Do Číny jsou potřeba víza, na čínské ambasádě to trvá přibližně 7 pracovních dní a turistické vízum stojí 50 €.
[google-map-v3 shortcodeid=“dae43f0e“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Shanghai{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)