Čína – Peking/Šanghaj – Air China – od 8080 Kč
3.6.2013

Čína – Peking/Šanghaj – Air China – od 8080 Kč

O této nabídce

Air China pokračuje ve svých mimořádně levných tarifech do čínských metropolí Pekingu a Šanghaje a lety z Evropy nyní nabízí od září do prosince v mnoha termínech hluboko pod 10 tis. Kč. Na tyto ceny se dostanete při odletu z Barcelony nebo Kodaně. Letenky můžete rezervovat v našem vyhledávači letenek.

Barcelona – Peking 8080 Kč
Termínů je opravdu celá řada, ale příklad uvádíme 11. – 20.10., 12. – 27.10., což je pro cesty do Číny ideální cestovní období. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEJEZDĚTE DO ČÍNY MEZI 1. – 8.10., KDY MÁ CELÁ ČÍNA DOVOLENOU! My letíme do Číny v říjnu také a při plánování své cesty jsme se inspirovali tímto cestopisem.

Barcelona – Šanghaj 8222 Kč
Stejný případ jako u letů do Pekingu – možný termín např. 15. – 25.10.

Lety z Kodaně jsou přibližně o 500 Kč dražší, nicméně přímý let z Prahy bývá o něco levnější. Je tedy na Vás, zda upřednostňujete při své cestě návštěvu Barcelony nebo Kodaně.

Ať už poletíte kamkoliv, své ubytování můžete rezervovat přes našeho osvědčeného partnera booking.com

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Beijing{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)