Čína – Peking z Prahy za 9 288 Kč
1.8.2019

Čína - Peking z Prahy

9 288

O této nabídce

Zajímavé cestovní možnosti se nabízejí všem sinologům, businessmanům či třeba těm, kteří touží na vlastní oči spatřit jeden z moderních divů světa – Velkou čínskou zeď. Pokud preferujete nižší cenu, zaujmou vás pravděpodobně letenky se společnostmi KLM a China Southern Airlines z letecké aliance Sky Team. Ty nabízejí zpáteční letenky z Prahy do Pekingu za 9 288 Kč, přičemž vás cestou bude čekat vždy jeden svižný přestup v Amsterdamu. Oproti tomu přímé letecké spojení mezi Prahou a Pekingem, zajišťují rychlejší cestu a větší komfort, provozuje letecká společnost Hainan Airlines. Zpáteční letenky v její režii pořídíte za 10 756 Kč.

Peking, hlavní město Čínské lidové republiky, mísící dědictví starých čínských dynastií se supermoderní architekturou a pokrokem, je pln odlišností a jedinečnosti. Mezi vysokánskými mrakodrapy, buddhistickými chrámy a taoistickými svatyněmi září jako perla paláce Zakázaného města a kolem celého impéria, vedoucí až daleko na západ k poušti Gobi, se táhne proslulá zeď. Velká čínská zeď. Je nejdelší a podle mnohých i nejúchvatnější stavbou světa, rozhodně nesmí chybět na bucket-listu každého cestovatele.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ubytování v Pekingu si určitě zarezervujte nejen před samotnou cestou do Číny, ale i před cestou do Vízového centra. Budete-li hledat především střechu nad hlavou bez lpění na přehnaném komfortu, bookněte si tento jednoduchý hostel Happy Dragon za 678 Kč/os./noc – sami s ním máme pozitivní zkušenost a do centra z něho dojdete pohodlně pěšky. Větší pohodlí pak naleznete v tomto oblíbeném  Prime Hotelu za 931 Kč/os./noc. Další ubytovací možnosti naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.

Víza

Nezapomeňte, že do Číny potřebujete mít turistické vízum zařízené předem. Od 29. 10. 2018 se o čínská víza žádá ve Vízovém centru v Praze na Karlíně. Před samotnou návštěvou Vízového centra je nutné vyplnit nový elektronický formulář na této adrese a následně se tamtéž on-line objednat na fyzickou návštěvu centra. Aktuální cena víza je 2 700 Kč. 

 

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 9 288 Kč

Čína - Peking z Prahy za 9 288 Kč

 

Náhled letenky z Prahy do Pekingu (přímý let) za 10 756 Kč

Čína - Peking z Prahy za 9 288 Kč

 


Bude se hodit

Praha (PRG)

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Adam

Dokázal by mi někdo říct, zda je momentálně dobré cestovat do Číny? Případně jestli je politická situace vyhrocená natolik že i Peking a celý stát protestuje a tak by moje dobrodružství bylo až trochu moc divoké? Už to odkládám druhý rok a teď bych měl konečně šanci.

Stewen

Ahoj Adame, neměj obav. 🙂 Byl jsem před měsícem v Šanghaji a Pekingu, a nijak nebezpečně jsem se tam necítil. O žádných velkých protestech mimo Hong Kong nevím.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)