Čína – Peking z Prahy za 9 288 Kč
1.8.2019

Čína - Peking z Prahy

9 288

O této nabídce

Zajímavé cestovní možnosti se nabízejí všem sinologům, businessmanům či třeba těm, kteří touží na vlastní oči spatřit jeden z moderních divů světa – Velkou čínskou zeď. Pokud preferujete nižší cenu, zaujmou vás pravděpodobně letenky se společnostmi KLM a China Southern Airlines z letecké aliance Sky Team. Ty nabízejí zpáteční letenky z Prahy do Pekingu za 9 288 Kč, přičemž vás cestou bude čekat vždy jeden svižný přestup v Amsterdamu. Oproti tomu přímé letecké spojení mezi Prahou a Pekingem, zajišťují rychlejší cestu a větší komfort, provozuje letecká společnost Hainan Airlines. Zpáteční letenky v její režii pořídíte za 10 756 Kč.

Peking, hlavní město Čínské lidové republiky, mísící dědictví starých čínských dynastií se supermoderní architekturou a pokrokem, je pln odlišností a jedinečnosti. Mezi vysokánskými mrakodrapy, buddhistickými chrámy a taoistickými svatyněmi září jako perla paláce Zakázaného města a kolem celého impéria, vedoucí až daleko na západ k poušti Gobi, se táhne proslulá zeď. Velká čínská zeď. Je nejdelší a podle mnohých i nejúchvatnější stavbou světa, rozhodně nesmí chybět na bucket-listu každého cestovatele.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ubytování v Pekingu si určitě zarezervujte nejen před samotnou cestou do Číny, ale i před cestou do Vízového centra. Budete-li hledat především střechu nad hlavou bez lpění na přehnaném komfortu, bookněte si tento jednoduchý hostel Happy Dragon za 678 Kč/os./noc – sami s ním máme pozitivní zkušenost a do centra z něho dojdete pohodlně pěšky. Větší pohodlí pak naleznete v tomto oblíbeném  Prime Hotelu za 931 Kč/os./noc. Další ubytovací možnosti naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.

Víza

Nezapomeňte, že do Číny potřebujete mít turistické vízum zařízené předem. Od 29. 10. 2018 se o čínská víza žádá ve Vízovém centru v Praze na Karlíně. Před samotnou návštěvou Vízového centra je nutné vyplnit nový elektronický formulář na této adrese a následně se tamtéž on-line objednat na fyzickou návštěvu centra. Aktuální cena víza je 2 700 Kč. 

 

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 9 288 Kč

Čína - Peking z Prahy za 9 288 Kč

 

Náhled letenky z Prahy do Pekingu (přímý let) za 10 756 Kč

Čína - Peking z Prahy za 9 288 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)