Čína – Peking a Šanghaj z Prahy za 9 114 Kč
8.11.2019

Čína – Peking a Šanghaj

9 114

O této nabídce

Za skvělou cenu se aktuálně můžete vypravit do Číny se švýcarskými aerolinkami SWISS s jedním přestupem v Curychu. Prohlédnout si můžete buď Peking nebo Šanghaj nebo sáhnout po divočejší variantě open-jaw letenek a mezi městy se přesunout nočním vlakem. Rezervujte např. 4. – 14. 2. Praha – Peking za 9 114 Kč.

Země odlišností ležící daleko na východě, obývaná jednou z nejstarších civilizací světa, ukrývá neskutečné kulturní dědictví a dechberoucí přírodní krásy. Tak otevřete svá srdce jiným zvyklostem a obyčejům a vydejte se za poznáním Zakázaného města na náměstí Nebeského klidu, Duhových hor neuvěřitelných barev a odstínů i hor Tianzi, připomínající ty na Pandoře z Avataru. Stůjte v úžasu před monumentálními vodopády Detian, schované mezi listy bambusu hledejte rozkošné pandy. Projděte se po proslulé Velké čínské zdi, jedné z nejvýznamnějších památek celého lidstva. Ztraťte se v chaotické džungli mrakodrapů spěchajících metropolí a ochutnejte autentickou čínskou kuchyni, ostrou, odlišnou a vonící dálkami.

Ubytování

V Pekingu bychom se ubytovali v hotelu CITIC Beijing Airport s dopravou z letiště zdarma za 925 Kč / os. / noc nebo v pěkné čtyřhvězdě Shichahai za 603 Kč / os. / noc

Víza

Nezapomeňte, že do Číny potřebujete mít turistické vízum zařízené předem. Od 29. 10. 2018 se o čínská víza žádá ve Vízovém centru v Praze na Karlíně. Před samotnou návštěvou Vízového centra je nutné vyplnit nový elektronický formulář na této adrese následně se tamtéž on-line objednat na fyzickou návštěvu centra. Aktuální cena víza je 2 700 Kč. 

Náhledy letenek Čína – Peking a Šanghaj z Prahy za 9 114 Kč

Čína – Peking a Šanghaj z Prahy za 9 114 Kč

Čína – Peking a Šanghaj z Prahy za 9 114 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)