Čína – Peking – 9995 Kč
28.8.2016

Čína - Peking

O této nabídce

Vypravte se na Velkou čínskou zeď a ochutnejte přitom čínskou kuchyni, místní vynikající všudepřítomné knedlíčky, kterým se říká dim sum, si jistě zamilujete. A pokud by vám knedlíčky nechutnaly a Peking vám přišel na návštěvu Číny málo, vyrazte do dalších měst Číny místními rychlovky. Anebo letadlem, například s low-costem Spring Airlines, kde zažijete kromě tradiční rozcvičky taky prodej hrnců á la Horst Fuchs. 🙂

Nechybí ani příkladový výlet, za 9995 Kč pořídíte letenky z Prahy do Pekingu v termínu 20. září s návratem 4. října. Rezervuj příklad >>

  • Rezervace: V našem vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení
  • Dostupnost: tarif je dostupný od 1. září – 22. prosince a dále od 31. prosince – 30. června 2017

Ubytování v Pekingu

V Pekingu bychom bydleli  v tomto jednoduchém hostelu,10 minut pěšky metra. My máme osobní zkušenost s tímto hostelem, nicméně cenově je o trochu dražší. Kromě bookingu jinak hotely můžete porovnat přes  Agodu či Trivago.

Víza

Nezapomeňte, že pro obyvatele ČR platí vízová povinnost, vízum stojí 30 EUR a je třeba splnit všechny náležitosti pro jeho získání.

Náhled letenky za 9995 Kč

Čína - Peking - 9995 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)