Čína – Peking – 10572 Kč – přímý let
5.12.2015

Peking z Prahy přímým letem

O této nabídce

Už jste byli na Velká čínské zdi, v Zakázaném městě či jste testovali chuťové pohárky všeho možného na nočním trhu Dong Hua Men? Pokud ne, máte velmi slušnou možnost si zaletět do Pekáče za 391 EUR neboli 10572 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 8. února s návratem 19. února.

[highlightbg /]

Ubytování v Pekingu

V Pekingu bychom bydleli  v tomto jednoduchém hostelu, 10 minut pěšky metra. My máme osobní zkušenost s tímto hostelem, nicméně cenově je o trochu dražší. Kromě bookingu jinak hotely můžete porovnat přes  Agodu či Trivago.

Víza

Nezapomeňte, že pro obyvatele ČR platí vízová povinnost, vízum stojí 30 EUR a je třeba splnit všechny náležitosti pro jeho získání.

[singlepic id=811 w=576 h=432 float=center]


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ingrid

Dobrý večer, prosím Vás, jak se dostanu na listopadové a prosincové termíny? Nechce mě to pustit dále… Děkuji Vám za pomoc, Ingrid The requested departure date is too late. Valid dates are 3 days from now through the next 11 months. Please modify your dates and try again. (10032)
The requested return date is too late. Valid dates are 3 days from now through the next 11 months. Please modify your dates and try again. (10037)

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)