CHYBA: Letenky do Tokia za 5989 Kč
18.10.2015

CHYBA: Letenky do Tokia

O této nabídce

Aktualizace: Udělejte si ještě jednu rezervaci v tomto vyhledávači a letenku zaplaťte kartou. První vyhledávač platbu kartou neumožňoval, takže by Vám rezervace propadla!

Po několika týdnech tu znovu máme zase pořádnou chybu, tentokráte v podání polského LOTu, který prodává zpáteční letenky do Tokia (NRT) za 5989 Kč. Odlet je z Paříže (CDG) a návrat do Istanbulu (IST), nicméně s ohledem na 23 hodinový přestup ve Varšavě cestou zpátky by neměl být problém ukončit cestu už v Polsku.

Upozornění: Jedná se o chybný tarif, takže v žádném případě nevolejte do aerolinky, letenky zaplaťte ihned kartou a počkejte několik dní s rezervací přípojů a ubytování.

[highlightbg]

[highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Japonsku doporučujeme rezervovat přes stránky Agody, která je v Asii většinou nejlevnější.

Jak do Paříže

Do Paříže se přímo na letiště CDG nejlevněji dostanete se společností easyjet, a to za cenu začínající kolem 1 tis. Kč za jednosměrnou letenku. Druhou možností je let na letiště Orly s Transavií, nebo s Wizzairem nebo Ryanairem z Wroclawi nebo Katowic na Beauvais. Letenky na Beauvais je často možné koupit už okolo 250 Kč.

Jak z Varšavy

Z Varšavy se nejsnáze dostanete autobusem se společností Polskibus, když cena promo jízdenky začíná na 7 Kč. Druhou možností je let s Ryanairem do Wroclawi za pár desetikorun a následně cesta autobusem do Prahy s Polskibusem nebo vlakem např. do Pardubic.


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lada

15.1. nikdo, ke komu bych se mohla přidat, neletí?

David

Že jste tuhle červenou větu o chybě nenapsali i u firstky BA…

Jana

neni aktualni ani jeden termin za tu cenu, nejlevnejsi od 13.000Kc cas 16.45

vlasta

nefunguje ani jeden termín

vlasta

nejlevnější letenka je za 11k….

Karel

Klobouk dolů, nečekal bych, že v neděli bude fungovat telefonická podpora, která mě upozorní na změnu vyhledávače, který podporuje platbu kartou. Podařilo se mi chytit termín 5. – 13. 2. DÍKY

vlasta

jak se vám to podařilo? normálně jste vyplnil odlet, přílet, datum a našlo vám to cenu 5989/os? mne to najde nejlevneji za 11k/os

Karel

Já to zkoušel v 15.50 a ještě to vyšlo (ale na některých termínech už to házelo 11k/os) Teď mi dorazil e-ticket, tak to snad vyjde.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)