CHYBA: Letenky do Tokia za 5989 Kč
18.10.2015

CHYBA: Letenky do Tokia

O této nabídce

Aktualizace: Udělejte si ještě jednu rezervaci v tomto vyhledávači a letenku zaplaťte kartou. První vyhledávač platbu kartou neumožňoval, takže by Vám rezervace propadla!

Po několika týdnech tu znovu máme zase pořádnou chybu, tentokráte v podání polského LOTu, který prodává zpáteční letenky do Tokia (NRT) za 5989 Kč. Odlet je z Paříže (CDG) a návrat do Istanbulu (IST), nicméně s ohledem na 23 hodinový přestup ve Varšavě cestou zpátky by neměl být problém ukončit cestu už v Polsku.

Upozornění: Jedná se o chybný tarif, takže v žádném případě nevolejte do aerolinky, letenky zaplaťte ihned kartou a počkejte několik dní s rezervací přípojů a ubytování.

[highlightbg]

[highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Japonsku doporučujeme rezervovat přes stránky Agody, která je v Asii většinou nejlevnější.

Jak do Paříže

Do Paříže se přímo na letiště CDG nejlevněji dostanete se společností easyjet, a to za cenu začínající kolem 1 tis. Kč za jednosměrnou letenku. Druhou možností je let na letiště Orly s Transavií, nebo s Wizzairem nebo Ryanairem z Wroclawi nebo Katowic na Beauvais. Letenky na Beauvais je často možné koupit už okolo 250 Kč.

Jak z Varšavy

Z Varšavy se nejsnáze dostanete autobusem se společností Polskibus, když cena promo jízdenky začíná na 7 Kč. Druhou možností je let s Ryanairem do Wroclawi za pár desetikorun a následně cesta autobusem do Prahy s Polskibusem nebo vlakem např. do Pardubic.


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)