CHYBA: Letenky do Tokia za 5989 Kč
18.10.2015

CHYBA: Letenky do Tokia

O této nabídce

Aktualizace: Udělejte si ještě jednu rezervaci v tomto vyhledávači a letenku zaplaťte kartou. První vyhledávač platbu kartou neumožňoval, takže by Vám rezervace propadla!

Po několika týdnech tu znovu máme zase pořádnou chybu, tentokráte v podání polského LOTu, který prodává zpáteční letenky do Tokia (NRT) za 5989 Kč. Odlet je z Paříže (CDG) a návrat do Istanbulu (IST), nicméně s ohledem na 23 hodinový přestup ve Varšavě cestou zpátky by neměl být problém ukončit cestu už v Polsku.

Upozornění: Jedná se o chybný tarif, takže v žádném případě nevolejte do aerolinky, letenky zaplaťte ihned kartou a počkejte několik dní s rezervací přípojů a ubytování.

[highlightbg]

[highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Japonsku doporučujeme rezervovat přes stránky Agody, která je v Asii většinou nejlevnější.

Jak do Paříže

Do Paříže se přímo na letiště CDG nejlevněji dostanete se společností easyjet, a to za cenu začínající kolem 1 tis. Kč za jednosměrnou letenku. Druhou možností je let na letiště Orly s Transavií, nebo s Wizzairem nebo Ryanairem z Wroclawi nebo Katowic na Beauvais. Letenky na Beauvais je často možné koupit už okolo 250 Kč.

Jak z Varšavy

Z Varšavy se nejsnáze dostanete autobusem se společností Polskibus, když cena promo jízdenky začíná na 7 Kč. Druhou možností je let s Ryanairem do Wroclawi za pár desetikorun a následně cesta autobusem do Prahy s Polskibusem nebo vlakem např. do Pardubic.


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)