Chorvatský Zadar z Frankfurtu za 1043 Kč!
10.3.2015

Chorvatský Zadar z Frankfurtu

O této nabídce

Zaleťte si velmi levně za sluníčkem! Zpáteční letenky z Frankfurtu (HHN) do Zadaru (ZAD) jsou dostupné již od 1043 Kč! Lety obsluhuej Irský lowcost Ryanair, na palubu se tedy můžete vzít kabinové zavazadlo 55 x 40 x 20 cm do hmotnosti 10 kg. Příkladový termín může být například 24.4. – 1.5. v čem zahrnete i Státní svátek.

Termíny

ODLET

  • Duben: 10,13,17,20,24,27
  • Květen: 11

NÁVRAT

  • Duben:  17,20,24,27
  • Květen: 1, 8

Ubytování

V Zadaru se můžete ubytovat například v tomto pěkném apartmánu s výhledem na moře za 475 Kč os/noc.

Autopůjčovna

V Chorvatsku je vhodné si půjčit automobil, který si můžete vyhledat přes naší autopůjčovnu.

Jak do Frankfurtu

Z Prahy se do Frankfurtu se dostanete autobusem za cenu od 800 Kč za jednosměrnou jízdenku se společností Eurolines, Student Agency nebo Meinfernbus.

[google-map-v3 shortcodeid=“094bbc61″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Zadar{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)