Chorvatsko – Zadar z Prahy za 849 Kč
20.8.2019

Chorvatsko - Zadar z Prahy

849

O této nabídce

Ještě jste letos nebyli v Chorvatsku? A máte se vůbec o čem bavit s kamarády? To byste měli určitě změnit! Počkejte si však, až masy dovolenkářů opustí přímořská letoviska a letní sezona se začne chýlit ke svému konci. Právě na tyto termíny na konci září a během téměř celého měsíce října ulovíte v nabídce nízkonákladového dopravce Ryanair zpáteční letenky z Prahy do Zadaru doslova za hubičku. Ty nejlevnější jsou k mání za 849 Kč a ceny mnoha dalších visí jen nepatrně nad hranicí tisícikoruny. Během října to již na koupačku moc nebude, ale Zadar a jeho okolí  nabídnou daleko více než jen pláže u Jaderského moře.

Chorvatsko nejsou jen pláže obsypané „Homolkovými“ s vepřovým ve vlastní šťávě. Je to třeba Zadar – město, které se za svobodu, jež tu ucítíte na každém kroku, neváhalo poprat s kdekým. Dýchne na vás, když vejdete Pevninskou branou do města nebo vstupujete na tepající Národní náměstí. Když navštívíte nespočet antických i renesančních památek, stejně jako když shlédnete světelnou instalaci s názvem Pozdrav slunci nebo si poslechnete Mořské varhany. Svobodně se budete cítit i 150 km od Zadaru mezi barvami hrajícími 16 krasovými jezery se 140 úchvatnými vodopády. Panenská příroda Plitvických jezer dostane každého, kdo jí pohlédne do očí a zcela jistě dostane i vás!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: konec září + říjen 2019
 • Termíny:
  • 25. 9. – 2. 10. za 1 342 Kč
  • 28. 9. – 2. 10. za 1 342 Kč
  • 2. – 9. 10. za 1 086 Kč
  • 9. – 16. 10. za 1 663 Kč
  • 12. – 19. 10. za 1 663 Kč
  • 19. – 23. 10. za 1 296 Kč
  • 19. – 26. 10. za 849 Kč

Ubytování

V samotném centru Zadaru se ubytujte v těchto pohodových apartmánech za 638 Kč/os./noc anebo si bookněte tento čtyřhvězdový apartmán Luky s fantastickým hodnocením za totožnou cenu – 638 Kč/os./noc. Mladým batůžkářům by měl postačit tento Three Corners Hostel v srdci města za 309 Kč/os./noc nabízející nocleh ve sdíleném pokoji. další nabídku apartmánů, hotelů i hostelů naleznete na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Počasí během října již nebude svádět k celodennímu lenošení na pláži. Proto určitě přijde vhod vlastní auťák, díky němuž prozkoumáte nejen blízké okolí Zadaru. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště.

 

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 849 Kč

Chorvatsko - Zadar z Prahy za 849 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)