Řecko, Černá Hora a přímořská letoviska – JAT Airways
11.1.2014

Řecko, Černá Hora a přímořská letoviska – JAT Airways

O této nabídce

V minulých letech měla pro lety z Prahy do přímořských letovisek výjimečně silné postavení společnost Smartwings, která si tak může dovolit nabízet prázdninové letenky z Prahy k moři i za cenu kolem 9.000,- Kč. V tomto roce ale této české aerolince přibyl mimořádně silný soupeř, který aktuálně nabízí zpáteční letenky z Prahy za cenu od 2714 Kč – srbský dopravce JAT Airways.

Letenky za tuto akční cenu jsou dostupné od února do konce října 2014 s tím, že odlet je možný prakticky každé pondělí, středu, pátek a neděli a návrat v úterý, čtvrtek a sobotu. Pokud si v našem vyhledávači zvolíte vyhledávání i v okolní dny, určitě letenku na požadovaný termín naleznete.

Dostupné destinace:

Soluň (Řecko) – 2712 Kč
Athény (Řecko) – 3492 Kč
Larnaka (Kypr) – 4022 Kč
Tivat (Černá Hora) – 3737 Kč
Podgorica (Černá Hora) – 3737 Kč
Skopje (Makedonie) – 4164 Kč
Sarajevo (Bosna a Hercegovina) – 3582 Kč

Vzhledem k tomu, že do léta je ještě moře času, doporučujeme hlídat tajné nabídky bookingu, kde se určitě do léta objeví nějaká výhodná nabídka i v místě Vaší dovolené. Po prokliknutí odkazu stačí jen vybrat si cíl své cesty.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)