Chile z Říma za 9 733 Kč
27.8.2018

Chile z Říma

9733

O této nabídce

Za super cenu si můžete zaletět na jižní polokouli, konkrétně do Chile! Letenky z Říma do Santiaga de Chile vás v listopadu a v prosinci přijdou na 9 733 Kč. Za přískok do Říma zaplatíte cca 2 talíře, což v součtu stále vychází fakt surpově! Využít můžete i zastávky v Římě a podívat se na pár dní do této italské metropole. Konečně tu nebudete omdlévat vedrem.

V listopadu je v Chile již léto, tak se můžete těšit (snad) na ideální počasí na cestování a prozkoumávání této jihoamerické země.No a co v Chile můžete dělat?

Tak rozhodně si půjčte auto, ať jste mobilnější a můžete toho stihnout víc. Za návštěvu určitě stojí známá poušť Atacama, nebo Valparaiso, krásné barevné přímořské městečko zapsané na seznamu UNESCO. Chile je ale převážně o přírodě, a proto se určitě vydejte trekovat například do oblasti Villarrica, kde můžete zdolat nedaleký stejnojmenný vulkán, nebo se můžete přesunout více na jih a navštívit nádherný národní park Torres del Paine, a nebo ještě níže velice oblíbenou Patagonii. No možností je opravdu hodně!

Příkladový termín vychází na 29. 11. – 16. 11. Tento termín můžete rezervovat zde >>

Ubytování

První noc asi doporučujeme strávit v Santiagu a prohlédnout si toto město. V tomto městě můžeme doporučit De Blasis B&B, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte jen 613 Kč/osobu. Pokud byste chtěli něco komfortnějšího, doporučujeme se ubytovat v Tinto Boutique Hotel, kde vás krásný dvoulůžkový pokoj přijde na 1 500 Kč/osobu.

Další možnosti, kde se ubytovat při tripu po Chile, můžete hledat na Hotels.com, Booking.com a nebo AirBnB.

Autopůjčovna

Abyste během pobytu na jihu Latinské Ameriky stihli objevit co možná největší část země a zároveň byli velmi flexibilní, díky čemuž si směle naplánujete vlastní itinerář výletu, tak se určitě mrkněte do naší autopůjčovny. Jistě totiž nebude od věci zapůjčit si vlastní auťák.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Jak do Říma

Do Říma se dostanete se společností s Ryanairem, ČSA, Vueling a nebo Alitalia. Nejlevněji vychází letenky s Ryanairem kolem 2 000 Kč. Pokud plánujete se do Říma dostat jiným způsobem, tak nezapomeňte, že v Římě jsou dvě letiště a že v tomto případě se odlétá z letiště Řím – Fiumicino.

Náhled letenky z Říma do Chile za 9 733 Kč

Chile z Říma za 9 733 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)