Chile z Barcelony za 12 082 Kč
9.11.2018

Chile z Barcelony

12082

O této nabídce

Zaleťte si na jaře do Chile, země nacházející se v Jižní Americe a připomínající Štaflíka (nebo Špagetku?). Letenky z Barcelony do Santiaga vás vyjdou na 12 082 Kč (s přískokem kolem 14 tisíc).
Je sice pravda, že počasí nebude úplně ideální, ale ti z vás, co mají rádi výzvy, touto akcí určitě nepohrdnou. Jen si s sebou přibalíte navíc něco teplého na sebe a pláštěnku k tomu. Navíc v dubnu bude počasí ještě docela příjemné. 

Určitě doporučujeme si půjčit auto, ať jste mobilnější a stihnete toho co nejvíc. Navštívit můžete poušť Atacama, nebo Valparaiso, krásné barevné přímořské městečko zapsané na seznamu UNESCO. Chile je ale převážně o přírodě, tak určitě nezapomeňte zabrousit do přírody a užít si ničím nerušenou pohodu a nádherné přírodní scenérie kolem vás.    

Super termín vychází například 4. 4. – 21. 4. Teno termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla 
 • Dostupnost: duben – červen 2019
 • Termíny:
  • 25. 4. – 9. 5.
  • 12. 5. – 26. 5.
  • 9. 6. – 23. 6.
  • … a další

Ubytování

První noc asi doporučujeme strávit v Santiagu a prohlédnout si toto město. V Santiagu můžeme doporučit De Blasis B&B, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte jen 720 Kč/osobu. Pokud byste chtěli něco komfortnějšího, doporučujeme se ubytovat hotelu Kennedy, kde vás krásný dvoulůžkový pokoj se snídaní přijde na 1 620 Kč/osobu.

Další možnosti, kde se ubytovat při tripu po Chile, můžete hledat na Hotels.com, Booking.com a nebo AirBnB.

Autopůjčovna

Abyste během pobytu na jihu Latinské Ameriky stihli objevit co možná největší část země a zároveň byli velmi flexibilní, díky čemuž si směle naplánujete vlastní itinerář výletu, tak se určitě mrkněte do naší autopůjčovny. Jistě totiž nebude od věci zapůjčit si vlastní auťák.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země vám tedy postačí platný cestovní pas.

Jak do Barcelony

Tak samozřejmě nejpohodlnější je letět. Letenky vás průměrně vyjdou kolem 2 tisíc Kč, ale pokud si budete hlídat akce, mohou vás vyjít (například s Ryanairem) mnohem levněji, klidně i na pár stovek. 

Náhled letenky z Barcelony do Santiaga za 12 082 Kč 

Chile z Barcelony za 12 082 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)