Chile – Santiago z Berlína za 14 200 Kč
27.2.2019

Chile - Santiago z Berlína

14 200

O této nabídce

Akčních letenek do jižní části jihoamerického kontinentu tradičně poslední dobou mnoho nebývá. V tomto světle se o to zajímavěji jeví aktuální tarif společnosti Alitalia na trase z Berlína do Santiaga de Chile. Zpáteční letenky pořídíte za velmi solidních 14 200 Kč. Přičemž již obsahují i zapsané zavazadlo, které se i na linkách do Chile ze základní nabídky mnoho dopravců postupně vytrácí. Vybírat můžete z poměrně pestré palety termínů od března až do listopadu letošního roku (nejvíce jich naleznete v kalendáři s fokusem na druhou půlku roku neboli jaro na jižní polokouli), což by mělo jistě potěšit každého, kdo čile cílí na Chile. Cestou vás čeká vždy jeden přestup na římském letišti Fiumicino, který ve vhodně zvolených kombinacích nemusí ani v jednom směru trvat déle než 3 hodiny.

Ubytování

Přímo v Santiagu bychom se ubytovali v tomto pohodovém tříhvězdovém apartmánu za 551 Kč/os./noc anebo v takovémto pěkné B&B se skvělým hodnocením za 597 Kč/os./noc.  Další prima možností bude tento oblíbený hotel se snídaní v ceně za 371 Kč/os./noc.

Ať již poté vaše cesty ze Santiaga povedou na sever či jih, při hledání střechy nad hlavou si vždy vzpomeňte na osvědčeného pomocníka ve formě Bookingu či Hotels.com.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země vám tedy postačí platný cestovní pas

Autopůjčovna

Chile je skutečně rozlehlou zemí a samotný transport mezi jednotlivými zajímavými místy vám velmi ulehčí vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle vlastního vkusu a potřeb.

Náhled letenky z Berlína do Santiaga za 14 200 Kč

Chile - Santiago z Berlína za 14 200 Kč

Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)