Chile – Ohňová země 15 998 Kč
27.3.2018

Chile - Ohňová země

15998

O této nabídce

Až na samotný jih Jižní Ameriky – do Patagonie se můžete vydat díky aktuální nabídce španělské Iberie v kombinaci s latinskoamerickou společností Latam. Zpáteční letenky z Milána do chilského Punta Arenas pořídíte za parádní cenu 15 998 Kč. Dostupné termíny pro výlet do Ohňové země jsou od října do prosince (v době, kdy je zde během celého roku nejpříjemnější počasí). Cestou vás čekají delší přestupy v Santiagu, zatímco na zpáteční cestě ho využijete k rychloexkursu do města, tak při cestě za zážitky budete muset překousnout delší stopover na letišti či blízkém hotelu.

Samotné Punta Arenas je třetí největší město v celé Patagonii a vůbec to nejvýznamnější na pobřeží Magalhaesova průlivu spojujícího Atlantský s Tichých oceánem. Vydejte se však i na sever do biosférické rezervace Unesco aka přenádherného národního parku Torres del Paine. Hiking po okolní panenské krajině jistě učaruje každému. Na ostrově Isla Magdalena pro změnu pozorujte kolonie tučňáků magellanských. A kdo má našetřeno v prasátku dost finančních prostředků, tak se může vydat až na Jižní Shetlandy nedaleko Antarktidy pozorovat velryby.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Cestou do Ohňové země vás čeká noční stopover v Santiagu, vybrali bychom si delší variantu za účelem odpočinku v tomto prima hotelu malý kousek od letiště za 1 174 Kč/os./noc včetně snídaně. Větší punkáči pak zvolí stopover kratší a zvládnou ho na letišti. Zatímco po příletu do Punta Arenas naleznete pohodový zázemí v tomto jednoduchém hostelu za 624 Kč/os./noc včetně snídaně anebo v takovémto moderním hotelu za 1 110 Kč/os./noc, kde je v ceně opět snídaňové menu. Další nabídky ubytovacích kapacit nejen na jihu Chile hledejte na oblíbeném Bookingu.

Víza

Čeští občané nejsou zatíženi vízovou povinností při výletech do Chile nepřesahujících dobu 90 dní. V případě sousední Argentiny je situace totožná.


Půjčení auta

V Ohňové zemi se bez vlastního auťáku jen tak neobejdete. Určitě mrkněte do naší autopůjčovny a udělejte si přehled, na kolik vás půjčená kára během pobytu vyjde. Rovnou si ji tam můžete i booknout!

Jak do Milána

Z Prahy se přímo na hlavní milánské letiště Malpensa můžete dostat s ČSA nebo také nízkonákladovkou easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu se lze z Prahy dostat s Wizzairemkdy zejména pokud disponujete členstvím v jejich Discount Clubu, tak Vás vyjde přípoj doslova na pár stovek. Na toto menší milánské letiště léta dále z Ostravy a také Prahy i Ryanair. Pamatujte však, že všechno zmíněné nízkonákladovky ve svých základních cenách zahrnují pouze příruční zavazadla (byť Ryanair Vám umožní vzít si na palubu dvě).

Náhled letenky z Milána do Punta Arenas za 15 998 Kč

Chile - Ohňová země 15 998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)