Chile či Peru z Vídně od 13 480 Kč
27.12.2018

Chile či Peru z Vídně

13 480

O této nabídce

Pěkná příležitost se nyní naskytla všem cestovatelům prahnoucím po dobrodružství na půdě jihoamerického kontinentu. Aerolinky LATAM nabízí tarif s odletem z nedaleké Vídně, který obsahuje i odbavené zavazadlo, do chilského Santiaga za 13 480 Kč resp. peruánské Limy za 13 766 Kč. Vybírat můžete z termínu na jaře nadcházejícího kalendářního roku od března do května (v případě Limy se jedná zejména od březnové termíny, zatímco do Santiaga je dostupných termínů více). Kdo na svém „travel wishlistu“ má vysoko Macchu Picchu či chilské Valparaíso, ten by nyní mě jistojistě zpozornět, neboť podobné akce se v případě těchto destinací neobjevují každý týden…

Ubytování

Ať se už vydáte do Chile či Peru, tak rozhodně hledejte ubytko na osvědčeném Bookingu či Hotels.com.  Pokud se vaší cílovou destinací stane Santiago, tak první noc přespěte v tomto dobře hodnoceném hotelu v centru města za 393 Kč/os./noc včetně snídaně. Jestliže se naopak rozhodnete pro letenky do Limy, tak se zkuste mrknout na tento jednoduchý hotel v srdci města za 409 Kč/os./noc včetně snídaně.

 

Náhled letenky z Vídně do Santiaga de Chile za 13 480 Kč

 

Chile či Peru z Vídně od 13 480 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)