Chile – 8932 Kč, Peru – 9313 Kč…
25.6.2015

Chile – 8932 Kč, Peru – 9313 Kč…

O této nabídce

Chybný tarif na španělské mutaci Kayaku umožňuje podívat se do Jižní Ameriky už za 8 932 Kč! Jako příklad uvádíme odlet z Madridu (MAD) do Santiaga de Chile (SCL), například 8. listopadu – 19. listopadu – rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=527 w=576 h=432 float=center]

  • Vyhledání & rezervace: kayak.es
  • Zavazadla: 23kg k odbavení v ceně
  • Termíny: říjen – prosinec
  • Do vyprodání/opravení tarifu

Kromě Santiaga si můžete zaletět rovněž do Limy za 342 EUR neboli 9313 Kč, např. 8. 11. – 19. 11, Rezervuj příklad >>

Jak se dostat do/z Madridu

Z Madridu se dostanete z Prahy s Vuelingem s přestupem, přímými lety ČSA nebo s Ryanairem z Bratislavy či Budapešti.

Ubytování v Chile

Levné ubytování včetně snídaně pořídíte v tomto hostelu. Další nabídky, seřazené podle ceny, najdete na booking.com.

Ubytování v Limě

Jednoduché ubytování v bezpečné čtvrti Miraflores kousek od nábřeží pořídíte v tomto hosteluza 277 Kč/os/noc.

 

 


guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Pepa

Po rezervaci vyskočí 2x taková cena..

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Kolega teď v 11:57 úspěšně koupil Madrid – Santiago na příkladová data, takže stále to koupit jde, u jaké destinace ti to vyhazuje 2x vyšší cenu?

Julia

Dobry den, vedeleli by ste mi poradit, prisim vas, ci je mozne vystupit Sao Paulo a nedoletiet az do Limy so spatnym odletom z Limy v termine 8.11-29.11:)?

Jorge Sonora

Konkretne ci nase batoziny vystupia s nami v Sao Paulo alebo pocestuju dalej do Limy ?

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Nelze – jakmile nenastoupíš jakýkoliv let na letence, zbytek letenek ti automaticky propadá.

Kristina

Dobrý den,
můžu se zeptat – podařilo se vám koupit letenku Madrid – Lima? U jaké společnosti? My si to našli podle Vašeho doporučení na kayak.es a nejlevněji to vycházelo na letenku od Lastminute.com (342 euro / osoba), tak jsme to hned koupili na termín 8.-28.listopadu pro 2 osoby. Ovšem po vyplnění formuláře (jména cestujících, čísla pasu atd), když jsme chtěli přistoupit k platbě, to psalo vždy nějakou chybu – buď že je chyba s kartou nebo že mají technické problémy s placením. Tím pádem nemáme žádné potvrzení, že letenky máme, zkrátka dál nás to nepustilo, potvrzovací email nepřišel, ALE PENÍZE SE Z ÚČTU STRHLY (jsou tzv. v blokaci). Nemáte s tím prosím nějakou zkušenost? Hned jsem psala na lastminute.com email, ale neodpověděli.
Děkuji Vám. Kristina

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Kristýno,

takže jestli tomu dobře rozumím, tak si napsala číslo karty včetně všech detailů a klikla si na tlačítko koupit? (neřešme jak se to tlačítko přesně jmenuje)?

Jinak bych pár dní počkal, je možné, že proběhla tzv. předautorizace a peníze jsou sice blokované ale po pár dnech ti je vrátí zpět, v tomto případě neletíš. Nebo varianta číslo dvě – za pár dní ti je strhnou a potom tedy letíš. Holt u těchto chyb to tak bývá, že to je trošku sazka/sportka, ale když to vyjde, tak to stojí za to!

Jinak bych ještě zkontroloval spam, jestli ti nepřišel nějaký e-mail tam. Pokud by se ani po pár dnech nic nedělo, zavolal bych přes Skype do lastminute.com, a nechal si to od nich vysvětlit.

Jirka

Kristina

Přesně tak, zadali jsme číslo karty a další detaily, klikli na „koupit“, pak probíhal nějaký proces, načež to napsalo nějaký technický problém. Zkusili jsme znovu to samé a napsalo to problém s kartou. Pak jsme se podívali na účet a hle, částka za letenky v blokaci, avšak žádné potvrzení na mailu ani nic jiného. Tak uvidíme. Ještě nějakou chvíli vydržíme a pak tam zkusím kdyžtak zavolat přes ten skype. Díky za tip 🙂 Kristina

Jirka Spolek - zaletsi.cz

OK, dej pak vědět, jak to dopadlo, já si osobně myslím, že to došlo na tu předautorizaci, ale uvidíme…

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)