Chile – 14 152 Kč
2.11.2016

Jižní Amerika - Chile

O této nabídce

Vydejte se na jižní polokouli do Chile. Ať už na daleké Torres del Paine nebo do pouště Atacama, zpáteční letenku z Berlína či Mnichova do Santiaga pořídíte už za 14 152 Kč. Termínů je dost, třeba s odletem 22. ledna a návratem 8. února Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervujte: nejlevněji v našem vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: klasické kabinové a 23kg k odbavení
  • Dostupnost: kromě Vánoc by měl být tarif dostupný až do srpna 2017

Odlet je možný z Mnichova nebo z Berlína.

Další dostupné termíny

Jak do Mnichova?

Do Mnichova se z Prahy nejlevněji dostanete autobusem se společností Regiojet, Eurolines nebo Flixbus. Na zimní měsíce by mohla přijít nějaká zajímavá akce, takže bychom s nákupem jízdenky spíše počkali.

Náhled letenky za 14 152 Kč
Chile - 14 152 Kč

guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
KJ

Dobrý den,
marně se snažíme rezervovat letenky na termín 6.-10.1. s návratem okolo 28.3., zkoušeli jsme mnoho kombinací, ale u každé se nahoře objevuje červaná tabulka s nápisem ,,Je nám velice líto, ale vaši rezervaci není možné momentálně dokončit z důvodu změny dostupnosti volných míst u dopravce. Zvolte si prosím jiný let, nebo nás kontaktujte.“. Jsou ještě nějaké volné možnosti okolo výše zadaného termínu? Děkuji za odpověď.

KJ

Nevíte, jestli bude v následujících týdnech ještě nějaká nabídka Chile event. Argentina? Popř. o jiné možnosti levných letů do této destinace? Děkuji za odpověď!

KJ

(V úvodu je totiž psáno, že má být dostupný až do srpna 2017 🙁 )

Nela Procházková

Dobrý den, je možné let naplánovat rovnou z Amsterdamu, nebo je nutné mít letenku již z Berlína/Mnichova, aby byla cena takto nízko?

Díky za odpověď,

Nela Procházková.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)