Chicago z Prahy a Vídně od 9 322 Kč
16.1.2018

Chicago z Prahy a Vídně

9322

O této nabídce

Přeleťte oceán a navštivte třetí nejlidnatější město Spojených států amerických, kde dodnes žije patrně největší komunita našich krajanů ve světě. Ano, jedná se Chicago ležící na břehu Michiganského jezera. Letecká aliance SkyTeam v podání KLM a AirFrance nabízí letenky z Vídně za 9 322 Kč. Tento ocení zejména moravští cestovatelé, nicméně by měli mít na paměti, že obsahuje pouze příruční zavazadlo. Pokud preferujete se zavazadlem odbaveným, tak se patrně všem občanům České republiky vyplatí za odletem dojet do Prahy. Odkud poletíte s polským dopravcem LOT za super cenu –  9 966 Kč. A to třeba na týdenní dovolenou od 14. do 21. dubna >> REZERVUJ ZDE

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
 • Zavazadla: 
  • ​​​​​​​z Vídně s KLM:  1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg
  • z Prahy s LOTem:  1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg + 1 ks příručáku do 8 kg
 • Dostupnost:
  • ​​​​​​​z Vídně: duben – květen 2018
  • z Prahy: únor – květen 2018
 • Termíny:

Ubytování

Ubytujte se v této sympatické dvouhvězdě s prima referencemi za 746 Kč/os./noc anebo zvolte větší pohodlí v samotném srdci města v podobě takovéto tříhvězdového hotelu za 1 088 Kč/os./noc. Další široká nabídka ubytovacích kapacit na Vás čeká na Bookingu nebo použijte srovnavač Trivago. Alternativně se nabízí i AirBnB.

Víza

Před cestou do Spojených států amerických nezapomeňte na elektronickou registraci ESTA, kterou se musíte prokázat. Obstarat si ji zvládnete z pohodlí Vaší pohovky online během několika minut. Podívejte se na náš návod – je to hračka. registrace Vás vyjde na 14 USD.

 

Náhled letenky z Prahy do Chicaga za 9 966 Kč

Náhled letenky z Vídně do Chicaga za 9 322 Kč

Chicago z Prahy a Vídně od 9 322 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)