Chicago z Berlína za 8 032 Kč
23.1.2017

Chicago z Berlína

O této nabídce

Opět zde máme možnost zaletět si do Spojených států amerických. V nabídce se tentokráte třetí největší město – Chicago – ležící na březích Michiganského jezera. Z nedalekého Berlína můžete během následujících dvou měsíců využít odletů do této americké metropole za pěkných 8 032 Kč. Cestou tam poletíte s nizozemskými KLM a krátkým přestupem v Amsterdamu a návrat absolvujete na křídlech Delta Airlines s opět velmi časově hezkým přestupem v Paříži. Vydat na se můžete třeba v termínu 5. – 13. března -> REZERVUJ ZDE
  • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
  • Kalendář termínů: k nahlédnutí zde
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks příručáku na palubu
  • Dostupnost: leden – duben 2017

Ubytování

V metropoli státu Illinois se zkuste ubytovat třeba severně od centra v této pěkné tříhvězdě za rovných 1 000 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možností, kde složit hlavu bude tento pěkný tříhvězdový hotel  nacházející se kousek od břehů Michiganského jezera za 1 185 Kč/os./noc. A pokud si chcete dopřát opravdový luxus, tak využijte dnešní slevy na takovouto čtyřhvězdu ležící přímo v srdci města za 1 306 Kč/os./noc.

Pro další nabídku ubytovacích kapacit v Chicagu nebo jeho okolí mrkněte klasicky na Booking nebo použijte srovnavače cen Trivago.

Jak do Berlína

Nejvýhodnější spojení do Berlína vzhledem k daným letům nabízí autobusový dopravci RegioJet a Flixbus. Nabídka jejich ranních spojů se částečně překrývá, doba jízdy bývá okolo 5 hodin a cena se pohybuje těsně pod hranicí 4 stovek za jednosměrnou jízdenku. Samotnou volbu již tedy necháme na Vás. 🙂

Víza

Pro povolení vstupu na území Spojených států amerických budete potřebovat úspěšně vyplněnou elektronickou registraci ESTA. Její získání Vás kromě pár kliků z pohodlí domova bude stát i 14 USD.

Náhled letenky z Berlína do Chicaga za 8 032 Kč

Chicago z Berlína za 8 032 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)