Chicago, Toronto a další z Prahy od 9 806 Kč
10.3.2017

Chicago, Toronto a další z Prahy

O této nabídce

Jak jsme již avizovali v předcházejícím příspěvku, tak Skyteam aliance se vytasila s více než pěknou kombinací letenek společností Air France, Delta Airlines a KLM, která Vám umožní cestovat nejen do San Francisca, ale i do dalších měst na severoamerickém kontinentu. Prakticky během celého roku 2017 se můžeme z Prahy zaletět za super ceny i do kanadského Toronta a obdivovat blízké Niagárské vodopády. Dále na břeh Michiganského jezera do Chicaga, zkontrolovat vládu Donalda Trumpa ve Washingtonu anebo zamířit do texaského Houstonu, kde sídlí Johnsonovo vesmírné středisko od NASA. Ceny se pohybují okolo 10 tisíc, v případě Torontu padají dokonce pod tuto hranici i o letních prázdninách.

 

 • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks standardního příručáku 
 • Dostupnost: celý rok 2017
 • Termíny:
  • Praha – Toronto
  • Praha – Chicago
  • ​​​​​​​Praha – Washington
  • ​​​​​​​Praha – Houston
   • ​​​​​​​13. – 20. 6. za 11 271 Kč >> REZERVUJ ZDE​​​​​​​

Ubytování

Ve všech zmíněných lokalitách Vám při hledání ubytování velmi dobře poslouží server Booking. Dále lze jistě využít spolehlivý srovnavač služeb Trivago. Případně na severoamerickém kontinentu můžete dát šanci i AirBnB, které zejména ve velkých městech zdatně konkuruje nabídce klasických hotelů.

Víza

Nezapomeňte, že před cestou na území Spojených států amerických je Vaší povinností vyřídit si elektronické potvrzení ESTA, které nahrazuje vízum při Vašem krátkodobém turistickém pobyt. Registraci si jednoduše vyplníte na těchto stránkách a po několika proklikaných položkách a zaplacení 14 USD je vaše.

Autopůjčovna 

Pro vytěžení maxima ze svého pobytu v USA či Kanadě jistě doporučujeme zapůjčit si osobní automobil, se kterým se stanete absolutně flexibilními a sami si zvolíte, jak přesně svůj čas za oceánem využijete a kam se podíváte. Pestro nabídku různých světových půjčoven naleznete právě v naší autopůjčovně.

Náhled letenek z Prahy do Toronta za 9 806 Kč

Chicago, Toronto a další z Prahy od 9 806 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)