Chicago – Lufthansa – 12 661 Kč
13.2.2013

Chicago – Lufthansa – 12 661 Kč

O této nabídce

Německá Lufthansa přináší zajímavé tarify do USA. Zpáteční letenku z Prahy s pohodlnými přestupy v Německu zakoupíte za 12 661 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 4. – 11. března. Letenky jsou dostupné od 1. března do 31. května s možností rezervace do 19. února a maximálním pobytem v destinaci 3 měsíce.

Pokud zůstanete v Chicagu, doporučujeme toto ověřené ubytování včetně snídaně, nedaleko centra a na lince metra, směřující na hlavní letiště O’Hare.

Pro cesty okolo jezer doporučujeme levné vozidlo z autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chicago{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)