Chicago – LOT Polish Airlines – 9 550 Kč
11.3.2012

Chicago – LOT Polish Airlines – 9 550 Kč

O této nabídce

Pokud plánujete cestu do USA hodně dopředu a nemáte to daleko do Varšavy, polské aerolinky nabízejí zpáteční letenku na podzimní období za 9 550 Kč. Letenku naleznete v tomto vyhledávači. Na stejná data můžete zakoupit letenku o 500 Kč dráž i z bližších Katowic, které jsou cca 70 km od českých hranic.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chicago{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)