Chicago, Los Angeles – Alitalia – od 7868 Kč
10.11.2013

Chicago, Los Angeles – Alitalia – od 7868 Kč

O této nabídce

Naše slavná Alitalia je zpět se vším všudy 🙂 Po tom, co jsme Vás dnes již zde informovali o levných letenkách do Miami, teď tu máme pokračování v podobě Chicaga a LA.

Letenky do Chicaga a LA jsou dostupné pro lety do 31.3. s maximální délkou pobytu 3 měsíce a nákupem do 29.11. Letenky hledejte v tomto vyhledávači, nezapomeňte dát druh letenky Jiná a Preferovaná společnost Alitalia, jink se Vám letenky za tuto cenu nezobrazí.

Krakow – Chicago – Tel Aviv (možnost ukončit cestu v Římě): 7868 Kč
Příklad termínu: 10. – 16.2.

Krakow – Los Angeles – Tel Aviv (možnost ukončit cestu v Římě): 9661 Kč
Příklad termínu: 7.2. – 16.2., 9.2. – 16.2.

POZOR! Pokud budete chtít cestu zpět ukončit v Římě, může dojít ke komplikacím s odbavenými zavazadly (nebudou vám je chtít vydat), proto doporučujeme cestovat pouze s kabinovým zavazadlem. My jsme několikrát už podobný risk podnikli i s odbaveným a zatím se nám to vždy nějak podařilo uhádat. 🙂

Jak do Krakowa: Do Krakowa jezdí přímo z ČR vlak jenom poměrně zřídka. Proto nejvýhodnější možnost je jet vlakem do Katowic a poté pokračovat autobusem do Krakowa. Cesta z Ostravy trvá asi 4 hodiny.

Jak z Říma: Z Říma se dostanete do Prahy s Wizzairem, Smartwings, ČSA či Alitalií (nejlevněji Vás vyjde pravděpodobně Wizzair).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chicago{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)