Chicago a Toronto – 8874 Kč
4.7.2015

Chicago a Toronto - 8874 Kč

O této nabídce

Zajímavou návštěvu dvou velmi pěkných kosmopolitních měst nabízí kombinace letenek z Prahy (PRG) do kanadského Toronta (YYZ) s návratem z amerického Chicaga (ORD) do Berlína (TXL). Zpáteční letenku pořídíte za 8874 Kč například na termín 6. listopadu s návratem 14. listopadu.

[singlepic id=541 w=576 h=432 float=center]

  • [highlightbg]Rezervace => kalendář dostupných letenek
  • Zavazadlo v ceně: 23kg k odbavení
  • Dostupnost: od 1. listopadu 2015 s výjimkou Vánoc a Nového roku s návratem do 30. dubna[highlightbg]

Jak se dostat z Toronta do Chicaga?

Nejlevněji se dostanete z Toronta do Chicaga s přestupem v Detroitu s autobusem Greyhound, přičemž pokud si to rozdělíte na 2 jízdenky, vyjde vás to na cca 45 USD. Pokud budete chtít jet napřímo bez zastávky, jízdenka vás vyjde na 56 USD.

Jak se dostat z Berlína?

To je jednoduché – nejlevněji zpět do ČR autobusy EurolinesStudent Agency nebo Meinfernbus. Rovněž můžete využít pohodlný vlak – jízdenku zakupte nejlevněji u db.de několik dní před odjezdem.

Ubytování

Ubytování po celém USA si můžete pohodlně rezervovat přes stránky booking.com včetně tajných nabídek bookingu. Výhodné nabídky také často najdete na stránkách trivago.cz.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)