Chicago a Toronto – 8874 Kč
4.7.2015

Chicago a Toronto - 8874 Kč

O této nabídce

Zajímavou návštěvu dvou velmi pěkných kosmopolitních měst nabízí kombinace letenek z Prahy (PRG) do kanadského Toronta (YYZ) s návratem z amerického Chicaga (ORD) do Berlína (TXL). Zpáteční letenku pořídíte za 8874 Kč například na termín 6. listopadu s návratem 14. listopadu.

[singlepic id=541 w=576 h=432 float=center]

  • [highlightbg]Rezervace => kalendář dostupných letenek
  • Zavazadlo v ceně: 23kg k odbavení
  • Dostupnost: od 1. listopadu 2015 s výjimkou Vánoc a Nového roku s návratem do 30. dubna[highlightbg]

Jak se dostat z Toronta do Chicaga?

Nejlevněji se dostanete z Toronta do Chicaga s přestupem v Detroitu s autobusem Greyhound, přičemž pokud si to rozdělíte na 2 jízdenky, vyjde vás to na cca 45 USD. Pokud budete chtít jet napřímo bez zastávky, jízdenka vás vyjde na 56 USD.

Jak se dostat z Berlína?

To je jednoduché – nejlevněji zpět do ČR autobusy EurolinesStudent Agency nebo Meinfernbus. Rovněž můžete využít pohodlný vlak – jízdenku zakupte nejlevněji u db.de několik dní před odjezdem.

Ubytování

Ubytování po celém USA si můžete pohodlně rezervovat přes stránky booking.com včetně tajných nabídek bookingu. Výhodné nabídky také často najdete na stránkách trivago.cz.


guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)