USA – Chicago – 8 842 Kč
9.11.2015

USA - Chicago

O této nabídce

Vydat se za velkou louži do města, ve kterém začíná či končí nejznámější silnice ameriky Route 66, můžete díky Skyteamu za 8 842 Kč. Zpáteční letenku za tuto cenu pořídíte z Berlína (TXL) do Chicaga (ORD) například na termín 20. ledna s návratem 29. ledna. Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg /]

Ubytování v Chicagu

V Chicagu bychom bydleli v tomto jednoduchém hostelu kousek od metra včetně snídaně. Pokud na snídani netrváte a chcete bydlet více v centru v něčem luxusnějším, mrkněte na tento hotel.

Napříč Illinois

Z Chicaga můžete vyrazit autobusem do kanadského Toronta, od něhož jsou kousek Niagarské vodopády. Autobusy jsou v USA velmi levné, mezi největší společnosti patří Greyhound, Peterpan a Megabus. 
Pokud vás pojede více či chcete být víc mobilní, mrkněte do autopůjčovny a zvažte půjčení auta na letišti po příletu, kde auto také před odletem vrátíte.

Víza do USA

Víza do USA nejsou potřeba, pokud máte biometrický pas, bude vám stačit ESTA, kterou si vyřídíte za pár minut on-line pod tímto odkazem.

Jak do Berlína?

Do Berlína panuje velká konkurence, aktuálně Student Agency prodává jízdenky jedním směrem od 270 Kč. Kromě nich se tam dostanete také s Eurolines či Flixbusem.

[singlepic id=775 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)