Chicago – 8008 Kč, New York – 8083 Kč
28.2.2016

Chicago z Berlína

O této nabídce

S rychlou akcí přichází aerolinka Air Berlin. které nabízí přímé zpáteční letenky z Německa do USA od 8008 Kč. Nejlevněji vychází Chicago (ORD) z Berlína (TXL) za 8008 Kč, například s odletem 10. dubna a návratem 15. dubna. Dostupný je také New York (JFK) ze vzdálenějšího Düsseldorfu (DUS), který vychází na 8083 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji na AirBerlin  pouze 28. 2. 2016 do 18 hodin
  • Dostupnost: 3. březen – 30. duben, přes Velikonoce na kratší dobu tarif dostupný není
  • Zavazadla v ceně: i nejlevnější tarif má v ceně již 23kg k odbavení

[/highlightbg]

Ubytování v Chicagu

Na dubnový příkladový termín bychom bydleli v blízkosti metra v tomto jednoduchém ubytování. Pokud byste chtěli něco luxusnějšího, můžete si 1400 Kč na os. a noc rezervovat tento slušný hotel.

Víza do USA

Pro vstup na území USA potřebujete platný biometrický pas a online ESTA povolení, které vás vyjde na 14 $, jeho vyřízení a schválení trvá několik jednotek minut.

Doprava po okolí

Po okolí, nebo klidně až do New Yorku se můžete podívat autobusem se společnostíMegabus, která prodává jednosměrné jízdenky už za 1 $. Jestliže si pohlídáte jejich akci, můžete jezdit za pár korun po celém východním pobřeží.

Jak do Berlína

Do Berlína se pohodlně dostanete autobusem se společností Student Agency, Flixbusnebo Eurolines.

Chicago - 8008 Kč, New York - 8083 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)