Chengdu a Hainan z Prahy od 11990 Kč
30.4.2016

Chengdu a Hainan z Prahy

O této nabídce

Čína toho nabízí daleko víc než jen Peking a Šanghaj, takže pokud chcete prozkoumat i další místa, můžete uvažovat o následující nabídce KLM a China Southern. Za zmínku stojí zejména Chengdu a Haikou, kam je možné letět za opravdu výhodné ceny.

Chengdu – Sečuán

Chengdu se nachází v samém centru Sečuánu, který je známý především svou nedotčenou přírodou a nádhernými několikadenními treky, které jsou navíc zvládnutelné i pro méně trénované jedince. Náš známý, který zná Čínu jak své boty, nám při každé příležitosti vypráví, že Sečuán je podle něj nejkrásnější částí Číny, kam se musí stále vracet. Zkuste to a třeba této droze podlehnete také. 🙂

Haikou – Hainan

Hainan je tropický ostrov na samém jihu Číny nedaleko od hranic s Vietnamem, kterému se přezdívá čínská Havaj. Jestliže tedy chcete vyrazit k moři do méně běžné destinace, je Hainan rozhodně tou správnou volbou. 🙂

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Číně rezervujete nejlevněji přes Agodu, sem tam se nám ale podařilo najít slušné nabídky i na bookingu.

Vízum do Číny

Čína je snad jediná země, kam si nezařizujeme vízum sami, protože vždy narazíme na nějaký problém. Již několikrát jsme k tomu využili tuto agenturu a vždy jsme byli maximálně spokojeni.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)