Cesta po západním nebo východním pobřeží USA – od 9141 Kč
29.1.2015

Cesta po západním nebo východním pobřeží USA

O této nabídce

Na chybné tarify British Airways pro lety do USA už si pomalu zvykáme, takže jsme si teď pro Vás připravili 2 z nich, díky kterým se můžete podívat na západní i východní pobřeží USA už za 9141 Kč.

Západní pobřeží – 9141 Kč

K cestě po západním pobřeží využijeme tarif z Osla do Los Angeles a zpátky ze Seattlu do Berlína za 7902 Kč. Když k tomu připojíme let z Prahy do Osla se společností Norwegian, dostaneme se na 9141 Kč.

Příklad rezervace:

  • 18.3. – Praha – Oslo  (Norwegian)
  • 18.8. – Oslo – Los Angeles
  • 30.3. – Seattle – Berlín (rezervace)

Za tuto cenu jsou letenky dostupné do konce 18. března s možností návratu v dubnu.

[singlepic id=284 w=576 h=432 float=center]

Východní pobřeží – 12197 Kč

Toto cestu pro Vás našli naši polští kolegové a my jsme ji pouze upravili tak, abyste v rámci své cesty mohli navštívit Niagarské vodopády.

Příklad rezervace (vše na jedné letence):

  • 11.5. – Krakow – Toronto
  • 15.5. – Buffalo – Chicago
  • 18.5. – Chicago – Miami
  • 19.5. – Miami – Berlín (rezervace)

Tip: Z Toronta do Buffala se dostanete už za 1 USD se společností megabus.com. Pokud nechytnete hned začátek akce, za jízdenku zaplatíte kolem 25 USD.

Pozn. Pokud nechcete vidět Niagarské vodopády a nevadí Vám odlet z Buffala už 12.5., cena je asi o 2,5 tis. Kč nižší.

[singlepic id=283 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

Ubytování po celém USA si můžete pohodlně rezervovat přes stránky booking.com včetně tajných nabídek bookingu. Výhodné nabídky také často najdete na stránkách trivago.cz.

 Autopůjčovna

Na cestě po pobřeží USA určitě doporučujeme si aspoň na pár dní půjčit auto. Nejlevnější nabídky všech půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

 


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
den ali

Tyhle ceny jsou pecka. Pamatuju jak jsem kupovala letenku přes 14 tis. ..používáte někdo upozornění ze srovnávačů jak píšou tady http://chcidousa.com/jak-hledat-levne-letenky-usa/ připadá mi že to je na nic

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Jestli nemají tím upozorňovačem na mysli nás na facebooku. 🙂

Martin

Když už se to teda řeší, tak za mě je jednoznačně největší kopírka JnL, ten člověk snad nenašel nikdy nic a jen čeká co vypustí ostatní. Zbytek webů je srovnatelný – něco svého, něco převzatého.

Jinak zde ocenuju, že tady aspoň kluci uvedou zdroj a nechvástají se jako CL, který má přitom taky hafo tarifů od Poláků nebo jiných (i CZ) webů.

Například tu nedávnou RTW letenku, kterou CL prezentoval jako svůj výtvor převzal od Španělů (klidně si to dohledej) a tak by se dalo pokračovat… Dave je bez pochyby dobrý v marketingu, ale v lovení letenek to fakt špička není, Petře 😉

Ahoj Petře,
můžu se zeptat, kdy byl tento tarif zveřejněn na CL? Já osobně jsem ho našel v kalendářích na flipo.pl. Druhý tarif našli Poláci, ale mně se nelíbil, protože by se Niagáry nedaly stihnout – proto jsme ho trochu upravili a hodili na stránky s tím, že jsme se nijak netajili tím, kde jsme se nechali inspirovat.
Ad CL: Pokud sleduješ nejen zaletsi a CL, ale i zahraniční podobně zaměřené weby, tak určitě víš, že většina těch nejlepších a chybových tarifů objevil někdo v zahraničí a všechny české weby to postupně přebraly (stejně tak to je, když na takový tarif sem tam narazíme my, tak to taky přeberou všichni). To, že to CL někdy převezme rychleji, neznamená, že to kopírujeme od něj.
Možná by si to zasloužilo nějaký průzkum, ale jsem přesvědčený, že vlastních, tj. odnikud nezkopírovaných, tarifů máme % více než CL a že častěji kopíruje on od nás než my od něho. Mimochodem V ČR je už podobných webů asi 20, takže někdy je opravdu těžké napsat příspěvek, který ještě neopublikoval někdo jiný (dokonce i takový odpůrce kopírování jako AL často přebírá tarify, na které jsme už dříve upozornili my, a přesto ho za kopírovače nepovažujeme).
Jinak díky, že nás sleduješ. Budeme se snažit, abychom vlastního obsahu měli co nejvíc a stálo za to nás sledovat i dál.
Mirek

Karel

hoď sem nějaký ty zahraniční weby dík 🙂

Jan

Já osobně jsem s tímto webem nejvíce spokojený, je přehledný, je tu spousta informací k daným destinacím, půjčení auta, ubytování, chodím na něj nejraději ze všech ostatních, prostě paráda, jen tak dál 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)