Cesta kolem světa – 29 920 Kč
5.3.2015

Cesta kolem světa

O této nabídce

Kdo z vás pojede na tuhle šílenost? Cesta kolem světa na 2 měsíce za 29 920 Kč, přičemž navštívíte Spojené Arabské Emiráty, Singapur, Austrálii, Havajské ostrovy, kontinentální USA (Los Angeles a Oakland) a na závěr Norsko!Jestli si vystačíte pouze  batůžkem, tričko přeperete cestou, čtěte dále.

Itinerář:

A nebo, o 3000 Kč dražší se zastávkou v Thajsku:

Jak je to se zavazadly

Celý výlet je koncipovaný na malou 7kg krosnu, nicméně jestli bude krosna vážit nepatrně víc, vadit to nebude. Pokud byste chtěli zavazadlo k odbavení, je třeba ho přikoupit od Singapuru dále.

Ubytování

Ubytování bychom řešili pár dní před další destinací, obecně v Asii a Austrálii bývá nejlevnější Agoda,  v USA, Emirátech, Thajsku a Norsku mrkněte na booking a jeho tajné nabídky.

Víza

Do USA nezapomeňte mít platný biometrický pas spolu s elektronickou ESTou za 14 USD, kterou si můžete vyřídit zde.  Do Austrálie nezapomeňte požádat o eVisitor víza, která jsou zdarma a dají se zařídit on-line zde.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)