Cesta kolem světa – 28 528 Kč
24.11.2016

Cesta kolem světa

O této nabídce

Chystáte se na cestu kolem světa? Se zavazadlem k odbavení, žádné low-cost aerolinky a tři týdny na cestě, to je další náš itinerář. 🙂 Podíváte se do Londýna, navštívíte Japonsko, projedete národní parky v Kalifornii a nakonec si necháte Kostariku. Nezní do skvěle? Všechny letenky vás vyjdou na parádních 28 528 Kč.

Takže takto:

8. března, Praha => Londýn

Naše cesta začíná na pražském letišti, míříme nejprve trochu na západ do Velké Británie. V Londýně máme jeden den, ten nám tak akorát stačí na návštěvu Westminsteru a dokoupení plavek na Oxford street, které jsme náhodou zapomněli doma.

Cesta kolem světa - 28 528 Kč

9. března, Londýn => Tokio

Další den pokračujeme dlouhým letem do japonského Tokia. Na celé Japonsko je v naší sestavené cestě kolem světa 5 dní, takže využíváme dopředu zakoupený JRpass a vlakem prozkoumáváme Hirošimu, Kjóto a kdo si troufne na větší trek, může se vydat k hoře Fudži.

Cesta kolem světa - 28 528 Kč

15. března, Tokio => Los Angeles

Z Japonska nabíráme směr východ transpacifickým letem přeletíme datovou čáru a stejný den, ve který jsme odletěli, přistáváme v Kalifornii. Na letišti si půjčujeme auto a jedeme rovnou přes Údolí smrti do Las Vegas bouchnout jackpot. Kdyby to náhodou nevyšlo, hlavu si můžeme vyčistit v jednom z národních parků jako je Yosemite či Sequoia.

Cesta kolem světa - 28 528 Kč
Yosemite Valley, Yosemite National Park, California, USA

20. března, Los Angeles => San José

Cestou do San José se můžeme (ale nemusíme) zastavit na jeden den v Torontu, z letiště jsou nádherné Niagarské vodopády vzdálené pouze 2 hodiny jízdy autem. Po dalších 5 hodinách letu přistáváme v Kostarice.

V zemi, plné nádherné přírody, vodopádů a opuštěných pláží máme podle našeho plánu 4 dny.

Cesta kolem světa - 28 528 Kč
kansasphoto | CC BY 2.0

24. března, San José => Londýn => Praha

Náš třítýdenní výlet se blíží ke konci, ze San José pokračujeme přes Madrid do Londýna, tam přejedeme z letiště Heathrow na letiště Gatwick a doletíme zpátky domů… Takže, kdo letí? 🙂

[highlightbg]

Jak rezervovat?

Stačí pouze 3 rezervace a to:

Jak je to se zavazadly?

Podle posledního letu můžete mít 15kg k odbavení a 5kg kabinové, ten je nejpřísnější. Pokud vám nevadí si připlatit asi 1000 Kč za nadváhu u Smartwings, můžete pak mít 23kg na všechny lety.

Jaké termíny jsou dostupné?

Itinerář si můžete protáhnout a teoreticky i zkrátit, je to jen na vás, letenky jsou dostupné v průběhu celého jara 2017.

Víza?

Vše jde vyřídit on-line, do Kanady potřebujete eTA povolení, do USA pak ESTA.

Ubytování

Dopředu přes Booking, hlavně ve městech mějte ubytování dopředu zařízené. V Asii bývá levnější Agoda.

  • [/highlightbg]

Náhled letenek

8338 Kč Praha => Tokio, San José => Londýn

Cesta kolem světa - 28 528 Kč

 

18951 Kč, Tokio => Los Angeles, Los Angeles => San José

Cesta kolem světa - 28 528 Kč

1239 Kč, Londýn Gatwick => Praha

Cesta kolem světa - 28 528 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)