České aerolinie – Bangkok – 12 700 Kč
3.6.2012

České aerolinie – Bangkok – 12 700 Kč

O této nabídce

Na konec prázdnin nabízejí České Aerolinie ve spolupráci s emirátským Etihadem zajímavý tarif pro cestu do jihovýchodní Asie. Zpáteční letenku z Prahy pořídíte za 12 700 Kč, pokud letenku zakoupíte přímo na webu ČSA. Jako příklad udáváme datum 22. srpna z Prahy s návratem 2. září.

Pokud hledíte především na cenu, ubytování pořídíte v Bangkoku už za 114 Kč/os/noc. Pokud ovšem preferujete hotel střední třídy, můžeme vám doporučit tento prověřený hotel, který má vynikající poměr cena/výkon, leží přímo na metru, blízko centra a v ceně je i snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)