Černá Hora z Budapešti za 524 Kč
26.2.2017

Černá Hora z Budapešti

O této nabídce

Udělejte si menší výlet na Balkán a využijte letenek maďarské nízkonákladové společnosti Wizzair z Budapešti do černohorského hlavního města Podgorici. K mání je nyní hned několik termínů během jara a dokonce i června – kdy už se dá uvažovat o koupačce v Jaderském moři. Ceny zpátečních letenek Vás vyjdou doslova na pár stovek, když dubnová kombinace začíná na 524 Kč. Tím pádem se i s přípojem z Prahy do Budapešti vejdete do tisícovky.

Kromě prohlídky rozvíjejícího se a rychle rostoucího hlavního města, můžete během pár dní zamířit na jih směrem k pobřeží Jaderského moře a navštívit památky Unesco jakými jsou historické město Kotor nebo vesnice Perast. Černá Hora ale nabízí především nádherné přírodní scenérie, které Vám odhalí třeba Národní park Durmitor na severu země nebo další chráněná lokalita u Skadarského jezera na hranicích s Albánií.

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: nejlevněji únor – duben 2017
 • Termíny:
  • 3. – 7. 4. za 524 Kč
  • 10. – 17. 5. za 715 Kč
  • 4. – 11. 6. za 850 Kč
  • 19. – 23. 4. za 934 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

V černohorské metropoli se zkuste ubytovat třeba v těchto velmi pěkných apartmánech v centru města za 610 Kč/os./noc. Pokud budete cestovat v bandě třeba 4 osob, tak se vyplatá zkusit naopak tyto další čtyřhvězdové apartmány za 325 Kč/os./noc. Luxusnější variantou ubytování pak může být tento čtyřhvězdový hotel za 946 Kč/os./noc.

Ostatně další nabídku ubytování nejen v Podgorici, ale i jinde na území Černé Hory naleznete klasicky  na Bookingu. Použít lze rovněž pomocníka ve formě srovnavače Trivago.

 

Jak do Budapešti

Nejvýhodnější spojení do maďarské metropole z Prahy poskytují žluté autobusy společnosti Regiojet. Denně linku obsluhuje několik spojů a cena z Prahy za jednosměrnou jízdenku vychází na 430 Kč, pokud byste přistupovali až v Brně zaplatíte 330 Kč. Alternativou mohou být i vlaky ČD, když jednosměrné spojení v případě brzkého nákupu jízdenky vyjde na hezkých 552 Kč.

Náhled letenek z Budapešti do Podgorici za 524 Kč

Černá Hora z Budapešti za 524 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)