Černá Hora z Budapešti za 496 Kč
21.3.2018

Černá Hora z Budapešti

496

O této nabídce

Maďarský lowcostový dopravce Wizzair dnes cestovatele vybízí k výletu Balkán. V naší síti uvízly letenky do hlavního města Černé Hory – Podgorici s odletem z Budapešti. K dispozici je hned několik opravdu levných termínů během května resp. na začátku června. Třeba na prodloužený víkend od 10. do 15. května pořídíte zpáteční letenky za 496 Kč a když k nim připočteme náklady na dopravu z Prahy, tak jsme na krásných třinácti stovkách Kč. A to je už velmi pěkná cena!

Kromě prohlídky rozvíjejícího se a rychle rostoucího hlavního města, můžete během pár dní zamířit na jih směrem k pobřeží Jaderského moře a navštívit památky Unesco jakými jsou historické město Kotor nebo vesnice Perast. Černá Hora ale nabízí především nádherné přírodní scenérie, které Vám odhalí třeba Národní park Durmitor na severu země. Zde se určitě vyplatí vyšlápnout si na trek a kochat se okolními vápencovými vrcholky s následným relaxem na břehu některého z devatenácti ledovcových jezer, která se v parku nacházejí. Výchozím bodem v oblasti pro vás bude městečko Žabljak. Další navštíveníhodná chráněná lokalita leží v pohoří Prokletije u Skadarského jezera na hranicích s Albánií.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: květen a červen 2018
 • Termíny:
  • 3. – 10. 5. za 537 Kč
  • 10. – 15. 5. za 496 Kč
  • 17. – 24. 5. za 660 Kč
  • 29. 5. – 2. 6. za 741 Kč
  • 31. 5. – 7. 6. za 864 Kč
  • 7. – 14. 6. za 986 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset lehce připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Přímo v Podgorici bychom si na první noc zarezervovali tento prima apartmán za 570 Kč/os./noc. anebo dejte šanci tomuto čtyřhvězdovému hotelu za 496 Kč/os./noc. Při hledání bydla jinde na území Černé Hory určitě nezapomeňte na ostříleného pomocníka ve formě Bookingu nebo použijte srovnavač služeb Trivago.

Jak do Budapešti

Nejvýhodněji se do maďarské metropole dostanete na palubě žlutých autobusů společnosti RegioJet. Jednosměrné jízdenky se prodávají již za 389 Kč. Na lince denně jezdí 5 až 6 spojů, takže si vybere každý. Jak ten kdo se rád zastaví v Budapešti ještě na kávu, tak ten kdo bude spěchat na letiště. Alternativně přichází v úvahu vlakové spoje Českých drah, kdy jízdenka při včasném nákupu vyjde na 517 Kč / směr. Na letiště Ference Liszta se pak z centra dostanete linkovým autobusem 100E odjíždějícím ze zastávky Deák Ferenc tér.

Náhled letenky z Budapešti do Podgorici za 496 Kč

Černá Hora z Budapešti za 496 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)