Černá Hora na začátku léta za 616 Kč
10.5.2017

Černá Hora na začátku léta

O této nabídce

Zpestřete si začátek léta a zaleťte si pro zážitky na Balkán. Díky současné nabídce maďarského nízkonákladového dopravce Wizzair tentokráte visi otazník nad návštěvou Černé Hory. Z dobře dostupné Budapešti si můžete vydat do černohorské metropole Podgorici hned v v několika termínech na konci května anebo v červnu. Nezapomeňte si na výlet sbalit plavky, neboť vody Jaderského moře tou dobou již budou koupatelné. V nejlevnější kombinaci pořídíte letenky za 616 Kč, takže v součtu s cestou do maďarského hlavního města Vás samotná cesta nevyjde na více než patnáct stovek.

Dobrodružnější cestovatelé mohou vzít za vděk combem. Kdy kromě zmíněné Podgorici či Kotoru zapsaného na seznamu Unesco navštíví i jižní Srbsko. V kombinaci letenek z Bratislavy nikoliv do Nice, ale do srbské Niše a návratu z Černé Hory do Budapešti si lze letenky zabookovat ještě o něco levněji, a to dokonce za 532 Kč. Ať již zvolíte tu či onu variantu, tak byste však rozhodně neměli zapomenout na návštěvu národního parku Durmitor na severu Černé Hory, kde se Vám odhalí nádherné přírodní scenérie s vápencovými dvoutisícovkami a krajina plná nekonečné zeleně.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair resp. Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: květen a červen 2017
 • Termíny:
  • 17. – 24. 5. za 659 Kč
  • 17. – 28. 5. za 616 Kč
  • 28. 5. – 4. 6. za 1 088 Kč
  • 28. 5. – 7. 6. za 1 045 Kč
  • 7. – 18. 6. za 1 045 Kč
   ​​​​​​​
   Tip na combo: Bratislava – Niš (Ryanair) a Podgorica – Budapešť (Wizzair)
   • ​​​​​​​5. / 9. / 12. – 18. 6. za 532 Kč
   • 5. – 14. 6. za 599 Kč
   • 12. – 21. 6. za 732 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Taktéž na Balkáně se můžete spolehnout na širokou nabídku Bookingu anebo pro nalezení nejpříjemnější matrace využijte srovnavače služeb Trivago. Vyplatit by se mohla i návštěva AirBnB a mrknutí po ubytku u místňáků. Přímo v hlavním černohorském městě bychom si pro nocování vybrali tento hezký apartmán přímo v entru města za 333 Kč/os./noc., další tentokráte čtyřhvězdový apartmán leží v klidnější částo města a vyjde Vás na 586 Kč/os./noc.

Jak do Budapešti

Nejvýhodnější spojení do maďarské metropole z Prahy poskytují žluté autobusy společnosti Regiojet. Denně linku obsluhuje několik spojů a cena z Prahy za jednosměrnou jízdenku vychází na 430 Kč, pokud byste přistupovali až v Brně zaplatíte 330 Kč. Alternativou mohou být i vlaky ČD, když jednosměrné spojení v případě brzkého nákupu jízdenky vyjde na ca pětistovku.

Jak do Bratislavy

Nejjednodušší možnost transportu do Bratislavy nabízí dopravce Regiojet. Z Prahy denně vypravuje pravidělně 9 autobusových a 2 vlaková spojení, do nichž lze přistoupit i v Brně. Cesta trvá cca 4 hodiny a za spojení mezi dvěma hlavními městy zaplatíte 250 Kč/směr v případě busu, zatímco vlakem je to o stovku dražší – byť pohodlnější. Máte-li blíže Brno, pak Vás doprava z něj do Bratislavy vyjde na 180 Kč/směr bez rozdílu dopravního prostředku. Pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

Náhled letenky z Budapešti do Podgorici za 616 Kč

Černá Hora na začátku léta za 616 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)