Celé USA z Vídně od 5 998 Kč
18.9.2018

Celé USA z Vídně

5998

O této nabídce

Jestliže jsme vás včera informovali o letenkách z Vídně do New Yorku za naprosto dechberoucí cenu, která klesla dokonce pod hranici 6 tisíc Kč, tak dnes přidáme další destinace na severoamerickém kontinentu za velmi atraktivní ceny. Společnosti z letecké aliance One World, konkrétně American Airlines, British Airways a Finnair, totiž nabízí zpáteční letenky z Vídně pohybující se mezi 6 a 7 tisíci Kč nejen do New Yorku, ale i do Bostonu, Chicaga, Los Angeles, Miami či San Francisca. Vybírat si můžete ze široké škály termínů v našich kalendářích, přičemž termíny jsou dostupné již od aktuálního měsíce až do května nadcházejícího kalendářního roku. Tak nepromarněte svou šanci a vydejte se přes Atlantik za naprosto luxusní cenu!

Ubytování

Ať již zamíříte v rámci této akce kamkoliv, nezapomeňte si booknout ubytko na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Zejména v Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru. Mrkněte se do naší autopůjčovny a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 5 998 Kč

Celé USA z Vídně od 5 998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)