Celé USA přímými lety z Mnichova od 6 998 Kč
25.9.2018

Celé USA přímými lety z Mnichova

6998

O této nabídce

Během minulého týdne si musel mnout ruce každý, kdo během následujícího roku plánuje zamířit do Spojených států amerických, neboť letecká aliance One World servírovala zpáteční letenky nejen z Vídně za opravdu lahodné ceny. Mimochodem tarify jsou stále dostupné a o zmíněné akci se dočtete v tomto článku. Dneska se však vytasila s nabídkou německá Lufthansa, která nabízí přímé zaoceánské lety z Mnichova za taktéž velmi lákavé částky. Bez nutnosti přestupovat se tak můžete podívat do Bostonu, New Yorku, Chicaga, Miami, Denveru, San Francisca či Los Angeles. Ceny zpáteční letenek začínají na 6 998 Kč a termínů je celá řada. Tady již neexistují žádné výmluvy, proč si do USA nezaletět!

Ubytování

Ať již zamíříte v rámci této akce kamkoliv, nezapomeňte si booknout ubytko na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Zejména v Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru. Mrkněte se do naší autopůjčovny a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Náhled letenky z Mnichova do Bostonu za 6 998 Kč

Celé USA přímými lety z Mnichova od 6 998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)