Celé Norsko během 14 dní za 13 269 Kč
24.5.2016

Celé Norsko

O této nabídce

Dnes tu máme jeden netradiční tip pouze pro opravdové letecké fajnšmekry! Stejně tak jako každý rok, i letos v létě můžete díky nabídce letecké společnosti Widerøe zažít neopakovatelných 14 dní v Norsku. Za cenu 4 590 norských korun neboli přibližně 13 269 Kč si můžete zakoupit letenku Explore Norway Ticket, která vás opravňuje po dobu 14 dnů k neomezenému létání po této nádherné severské zemi. V nabídce jsou také za nižší cenu dostupné varianty jen pro části Norska.

[highlightbg]

  • Detaily nabídky, přesné podmínky a rezervaci můžete provést na stránce Widerøe.
  • Cestovní období: od 20. června do 29. srpna

[/highlightbg]

Sám jsem při stejné cestě v roce 2010 stihl za 14 dní 65 letů, při kterých jsem urazil 17 538 km. A to jsem nelétal úplně do poslední chvíle, ale nechával jsem si čas i na návštěvu některých míst na zemi. Některé dny jsem tedy letadlem vůbec neletěl a naopak v jiných jsem byl v letadle od rána do večera. Můj rekord, který se můžete pokusit překonat, činí 11 letů za jeden den. Při dnešní ceně Explore Norway Ticket by vás při takovémto itineráři vyšel každý let na přibližně 200 Kč.

Cesta z ČR

Začít cestu lze z kteréhokoliv letiště, kam Widerøe operuje své lety. Pro našince jsou jako vstupní body nejpřístupnější letiště v Oslu, Bergenu nebo Kodani, kam se z Prahy dopravíte se společností Norwegian. V případě Kodaně můžete zvolit i trochu dražší lety s ČSA. Nejnižší ceny však dosáhnete, když zvolíte jiné vstupní a jiné koncové letiště. Např. 21. 7. odlet z Prahy do Kodaně s návratem 4. 8. z Bergenu zpět, dohromady za cca 2 350 Kč.

Alternativně lze využít také lety s Wizzair z Wroclavy nebo Katovic, odkud seženete zpáteční letenku na letiště Oslo Sandefjord Torp (kam také létá Widerøe, takže se nemusíte bát přesunu mezi letišti) za ceny od 475 Kč pro členy WDC a 600 Kč pro nečleny (např. z Wroclavy 6. – 20. 7. 2016).

Ubytování

Cestujete-li ve dvou a chcete-li vždy spát pohodlně, tak vám přijde vhod nabídka, kterou na míru této nabídce připravil řetězec Scandic. Za cenu 3 990 norských korun za osobu, tedy přibližně 11 600 Kč, nabízí 13 nocí ubytování se snídaní v jakémkoliv ze svých hotelů. Detaily této nabídky naleznete zde.

Pokud však cestujete sólo, budete se muset porozhlédnout po nabídkách hostelů. Hledat můžete buď klasicky na Bookingu nebo na stránce norských hostelů. Některé noci můžete třeba zkusit přespat na letišti, ale pozor většina malých regionálních letišť je v Norsku přes noc uzavřena.


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarek

You may fly as much as you like, but not more than 4 times on each segment. – Co prosím zanemená tohle v podmínkách? Nevíte někdo ? Díky

MireK

Znamená to to, že během 14 dnů nemůžeš letět víc než 4x např. z Osla do Bergenu.

Mirek

MMM

Ako sa dá stihnúť 11 letov za deň? Časovo a ani realisticky mi to vôbec nevychádza 😀 😀

viktor

Asi musí bejt člověk mimořádnej úchyl. Nevím jestli z toho máš jinej užitek než ten, že jsi ušetřil pár korun a vypustil za hromady sraček do vzduchu. Co se týká dopravy je to samozřejmě totálně k hovnu.

starhill

a co třeba že má prostě rád létání? Někdo jezdí rád na motorce, jiný zase lítá. A tenhle web je zrovna pro ty druhé,chápeš Viky ?

David

Stihnout se to dá. Byl to můj úplně poslední den platnosti Explore Norway Ticket a potřeboval jsem se dostat z úplného severu Norska do Osla na let do Prahy. První let ráno startoval ve 4:05 a poslední přistál ve 23:20. Je třeba vzít v potaz, že v tom Norsku se jedná o velmi krátké lety. Nejkratší trval pouhých 15 minut. 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)