Celé Norsko během 14 dní za 13 269 Kč
24.5.2016

Celé Norsko

O této nabídce

Dnes tu máme jeden netradiční tip pouze pro opravdové letecké fajnšmekry! Stejně tak jako každý rok, i letos v létě můžete díky nabídce letecké společnosti Widerøe zažít neopakovatelných 14 dní v Norsku. Za cenu 4 590 norských korun neboli přibližně 13 269 Kč si můžete zakoupit letenku Explore Norway Ticket, která vás opravňuje po dobu 14 dnů k neomezenému létání po této nádherné severské zemi. V nabídce jsou také za nižší cenu dostupné varianty jen pro části Norska.

[highlightbg]

  • Detaily nabídky, přesné podmínky a rezervaci můžete provést na stránce Widerøe.
  • Cestovní období: od 20. června do 29. srpna

[/highlightbg]

Sám jsem při stejné cestě v roce 2010 stihl za 14 dní 65 letů, při kterých jsem urazil 17 538 km. A to jsem nelétal úplně do poslední chvíle, ale nechával jsem si čas i na návštěvu některých míst na zemi. Některé dny jsem tedy letadlem vůbec neletěl a naopak v jiných jsem byl v letadle od rána do večera. Můj rekord, který se můžete pokusit překonat, činí 11 letů za jeden den. Při dnešní ceně Explore Norway Ticket by vás při takovémto itineráři vyšel každý let na přibližně 200 Kč.

Cesta z ČR

Začít cestu lze z kteréhokoliv letiště, kam Widerøe operuje své lety. Pro našince jsou jako vstupní body nejpřístupnější letiště v Oslu, Bergenu nebo Kodani, kam se z Prahy dopravíte se společností Norwegian. V případě Kodaně můžete zvolit i trochu dražší lety s ČSA. Nejnižší ceny však dosáhnete, když zvolíte jiné vstupní a jiné koncové letiště. Např. 21. 7. odlet z Prahy do Kodaně s návratem 4. 8. z Bergenu zpět, dohromady za cca 2 350 Kč.

Alternativně lze využít také lety s Wizzair z Wroclavy nebo Katovic, odkud seženete zpáteční letenku na letiště Oslo Sandefjord Torp (kam také létá Widerøe, takže se nemusíte bát přesunu mezi letišti) za ceny od 475 Kč pro členy WDC a 600 Kč pro nečleny (např. z Wroclavy 6. – 20. 7. 2016).

Ubytování

Cestujete-li ve dvou a chcete-li vždy spát pohodlně, tak vám přijde vhod nabídka, kterou na míru této nabídce připravil řetězec Scandic. Za cenu 3 990 norských korun za osobu, tedy přibližně 11 600 Kč, nabízí 13 nocí ubytování se snídaní v jakémkoliv ze svých hotelů. Detaily této nabídky naleznete zde.

Pokud však cestujete sólo, budete se muset porozhlédnout po nabídkách hostelů. Hledat můžete buď klasicky na Bookingu nebo na stránce norských hostelů. Některé noci můžete třeba zkusit přespat na letišti, ale pozor většina malých regionálních letišť je v Norsku přes noc uzavřena.


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)