Celé Japonsko z Prahy včetně Vánoc od 11174 Kč
6.4.2016

Celé Japonsko z Prahy včetně Vánoc

O této nabídce

British Airways po nějaké době znovu nabízí letenky do celého Japonska za výborné ceny, a to v mnoha termínech od dubna až do ledna příštího roku (kromě letních prázdnin). Pokud si tedy chcete zaletět na pár dní do největšího města světa – Tokia, poznat historické Kyoto, nebo se zaletět vykoupat na Okinawu nebo Miyako Jima, máte ideální příležitost. Na nejnižší ceny se dostanete při odletu z Prahy s návratem do Budapešti.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celém Japonsku můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu. Kromě něj můžete vyzkoušet také Agodu, která podobně jako ve většině Asie vychází o něco levněji.

Počasí v Japonsku

Počasí v Tokiu se srovnatelné se státy jižní Evropy a i v zimě je zde kolem 10 – 15 stupňů. My jsme Japonsko navštívili na začátku ledna a rozhodně to nebyl problém.

V Okinawě je podnebí ještě výrazně teplejší a v létě tady jsou teploty často až kolem 40 stupňů. Vhodnou dobou pro návštěvu je jaro (hlavně květen) a podzim (hlavně říjen), kdy teploty klesnou na přijemnou 30 a již není tolik srážek jako v létě. V prosinci a lednu se zde teploty drží kolem 20 – 25 stupňů.


guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Pokorný

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdy je možné letenky s danou slevou koupit. Pokud bych se například rozhodl koupit letenky za měsíc nebo až někdy na podzim, platila by stále ta sleva?
A také bych se rád zeptal jestli je vysoká možnost, že by byla nějaká lepší nebo alespoň podobná sleva do konce tohoto roku.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)