Celé Japonsko z Prahy včetně Vánoc od 11174 Kč
6.4.2016

Celé Japonsko z Prahy včetně Vánoc

O této nabídce

British Airways po nějaké době znovu nabízí letenky do celého Japonska za výborné ceny, a to v mnoha termínech od dubna až do ledna příštího roku (kromě letních prázdnin). Pokud si tedy chcete zaletět na pár dní do největšího města světa – Tokia, poznat historické Kyoto, nebo se zaletět vykoupat na Okinawu nebo Miyako Jima, máte ideální příležitost. Na nejnižší ceny se dostanete při odletu z Prahy s návratem do Budapešti.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celém Japonsku můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu. Kromě něj můžete vyzkoušet také Agodu, která podobně jako ve většině Asie vychází o něco levněji.

Počasí v Japonsku

Počasí v Tokiu se srovnatelné se státy jižní Evropy a i v zimě je zde kolem 10 – 15 stupňů. My jsme Japonsko navštívili na začátku ledna a rozhodně to nebyl problém.

V Okinawě je podnebí ještě výrazně teplejší a v létě tady jsou teploty často až kolem 40 stupňů. Vhodnou dobou pro návštěvu je jaro (hlavně květen) a podzim (hlavně říjen), kdy teploty klesnou na přijemnou 30 a již není tolik srážek jako v létě. V prosinci a lednu se zde teploty drží kolem 20 – 25 stupňů.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)