Celá JV Asie o Vánocích od 10570 Kč
3.7.2016

Celá JV Asie o Vánocích

O této nabídce

Společnost Air China opakuje loňskou akci na letenky z Budapešti a Vídně do celé JV Asie na nejžádanější vánoční termíny už za 10570 Kč. V loňském roce se po těchto letenkách jen zaprášilo a nakonec šlo o jednu z našich nejoblíbenějších akcí za celý rok. Jestliže o cestě na Vánoce do JV Asie uvažujete, doporučujeme letenky koupit, protože nic levnějšího už zřejmě nebude!

V některých termínech můžete alespoň vjednom směru narazit na celodenní přestup v Pekingu, který můžete využít k návštěvě tohoto nádherného města. Aktuální vízová pravidla Vám navím umožňují vyrazit do města i bez transitního víza, čímž si můžete ušetřit spoustu byrokracie.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Nejlevnější ubytování v JV Asii většinou naleznete na stránkách Agody, v některých případech Vás může o něco levněji vyjít známější booking.

Jak do Vídně a Budapešti?

Do Vídně a Budapešti se z ČR nejlevněji dostanete autobusem se společnostmi Regio Jet, Flixbus nebo Eurolines. Jestliže preferujete vlak, na podobnou cenu se také můžete dostat při nákupu včasné jízdenky Českých drah – ideálně několik týdnů, ale nejméně 3 dny před odjezdem.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)