Cancun z Vídně v hlavní sezoně za 10679 Kč
16.10.2016

Cancun z Vídně v hlavní sezóně

O této nabídce

Zaleťe se s námi ohřát na prosluněné mexické pláže poblíž města Cancún. Dostupné je značné množství termínů v hlavní sezoně, tak doufáme, že si vyberete i Vy.

Tyto letenky ocení zejména milovníci potápění, jelikož nedaleko Cancúnu můžete zažít snad nejkrásnější potápění na světě vůbec, konkrétně na ostrově Cozumel. Další variantou pro potapeče bude „krasový ráj“ v okolí Tulumu s možností vyznávání této záliby v zatopených jeskyních tzv. cenotech.

Rozhodně také nesmíte vynechat návštěvu odkazu mayjské civilizace v Chichen Itza. Rozhodně se však nejedná jen o lákavou destinace pro potapeči, nýbrž na své si zde přijdou i příznivci relaxace na pláži a koupání se v průzračném oceánu. Zůstat můžete jak v luxusních resortech přímo v Cancúnu, ovšem nás konkrétně více zaujaly pláže v okolí již zmíněného Tulumu anebo na ostrově Isla Mujeres.

  • Rezervace: dostupné přes náš vyhledavač
  • Dostupnost: prosinec 2016 – duben 2017
  • Kalendář termínů: dostupný ZDE
  • Zavazadlo: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks příručního zavazadla

Ubytování

Ubytování po celém Mexiku si můžete nejlépe zarezervovat přes oblíbený Booking.

Cancun z Vídně v hlavní sezoně za 10679 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)