Cancún – Thomson Airways – 5 615 Kč
13.3.2013

Cancún – Thomson Airways – 5 615 Kč

O této nabídce

Po dlouhé době tu máme velmi zajímavý last minute tarif od Thomson Airways, na který nás upozornil Radek (Díky! 🙂 Zpáteční letenku z Birminghamu do Cancúnu pořídíte za 188,98 liber na data 16. – 30. března. Letenku naleznete na těchto stránkách. Za mírný příplatek naleznete i v pozdějších termínech i odlet z Londýna (Gatwicku), na který létá z Prahy Easyjet.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cancun{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)