Cancun pohodlně z Norimberku za 11146 Kč
16.7.2015

Cancun pohodlně z Norimberku během celé zimy

O této nabídce

Air France / KLM stále nabízí svůj oblíbený tarif pro lety z Norimberku (NUE) do mexického Cancunu (CUN) v období od listopadu do března příštího roku za velmi hezkých 11146 Kč. Odpočívání na nádherných bílých plážích navíc můžete spojit také s návštěvou pozůstátků mayské cilivizace, takže si na své příjdou i milovníci aktivního odpočinku. Tato cena je natolik výhodná, že díky levným vnistrostátním letům můžete akce využít k dopravě do jakéhokoliv místa v Mexiku.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: příruční + 1ks odbavené 23 kg

[/highlightbg]

Příklady termínů

Vízum

Pro pobyty kratší než 180 dní není pro občany ČR vízum potřeba.

Počasí

Vhodným obdobím pro návštěvu Mexika je zejména listopad až červen, přičemž v období Vánoc je zde velké množství turistů a ceny jsou výrazně vyšší. osobně tedy nejvíce doporučujeme únor a březen.

Ubytování

Ubytování v Cancunu je poměrně levné, když pokoj ve 3* hotelu na pláži vyjde jen na 400 Kč za os. a noc. Polohou na jednom z nejlepších míst v Cancunu a jako jediný za rozumné peníze potom můžete rezervovat Real Inn Cancún by Camino Real, který stojí přibližně 1000 Kč na os. a noc.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)