Cancun – Mexiko – Tuifly – 8340 Kč
30.11.2013

Cancun – Mexiko – Tuifly – 8340 Kč

O této nabídce

S blížící se zimou už jsou v plném proudu každoroční dlouho očekávané last momenty německých cestovních kanceláří. Díky jednomu z nich nabízenému tuifly.com se můžete ještě před Vánocemi podívat z Hamburgu do mexického Cancunu jen za cenu 300 EUR, což odpovídá přibližně 8340 Kč.

Jediným dostupným termínem za tuto cenu je týden od 4. do 11.12. Přestože odlet z Hamburgu může být pro někoho trochu nepříjemnost, z vlastní zkušenosti můžeme říct, že toto německé přístavní město za návštěvu určitě stojí!

O ubytování v Cancunu mít určitě nouzi nebudete, přičemž rozhodně nejde o drahou destinaci. Nejlevnější ubytování se pohybuje okolo 250 Kč za noc a čtyřhvězdičkový hotel nedaleko od pláže pořídíte jen za 350 Kč za osobu a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cancun, Mexico{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)