Cancun – Mexiko – Condor – 11352 Kč
5.11.2013

Cancun – Mexiko – Condor – 11352 Kč

O této nabídce

Přichází zima a s ní také skvělé lastmomenty na ltur.de. Jako jednu z prvních ochutnávek pro Vás máme Mexiko z Mnichova za 11352 Kč v termínu 8.11. – 15.11. Pokud tedy uvažujete o tom, že byste chtěli na chvíli vypadnout a ještě se trošku opálit, rozhodně neváhejte.

Jak do Mnichova
Do Mnichova se dostanete celkem snadno autobusem se Student Agency nebo Eurolines (více info).

Ubytování v Mexiku rozhodně není z nejdražších a týden ve tříhvězdičkovém pokoji se snídaní Vás vyjde už na 1900 Kč za osobu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cancun, Mexico{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)