Cancun a Mexico City za 7690 Kč
9.11.2015

Cancun a Mexico City

O této nabídce

Nizozemská aerolinka KLM dnes přišla s výjimečně výhodným tarifem do Mexika, a to jak do Mexico city (MEX), tak také do známého přímořského letoviska Cancunu (CUN). Tyto letenky je možné nejlevněji koupit s odletem ze španělského Madridu, a to už za 7690 Kč. Termínů je přitom spousta, a to včetně letních prázdnin.

[highlightbg]

  • Rezervace
  • Zavazadlo – v ceně je jedno odbavené zavazadlo 23 kg[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celém Mexiku si můžete pohodlně rezervovat na stránkách bookingu. Nezapomeňte se potom podívat ani do srovnávače Trivago.

Jak do Madridu

Do Madridu se zdaleka nejlevněji dostanete s Ryanairem z Bratislavy. Zpáteční letenky můžete koupit už těsně nad 1000 Kč. Celková cena dopravy z ČR.


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Štěpán

Dnes ráno (9:00) byly již všechny zpáteční lety vyprodány.

robo

dobrý deň kde najdem terminy počas letných prázdnin

Klára

Ahojte, to je parádní akce, prosím, nevíte jak to je, kdybychom koupili letenky Madrid-Cancun, ale při cestě tam nenastoupili do letu Mexico City-Cancun? (Abychom mohli po souši do Cancunu.) Potrestali by nás nějak? 🙂 Dala by se zavazadla nechat odbavit jen do Mexico City? Máte s tím zkušenost? A pak asi stejný případ při cestě zpět, doletět jen do Amsterodamu? (Vím, že se nedá nastoupit cesta z přestupu, ale nedokončit?)

Klára

Aha, ano, vypadá to, že už je vyprodáno. Ale přesto, pro přístě, tušíte prosím někdo, jestli obecně jde postupovat, tak jak píšu výše? Moc díky!

GeorGo

Potrestali by vás tak, že by vám zrušili všechny navazující letenky. 😉 Takže musíš letenku proletět tak, jak sis jí koupila, samozřejmě lety od konce (třeba poslední let) lze vynechat, tam tě nemají jak potrestat.

jan

Omlouváme se, tento let je nedostupný … at vyberu jakykoli termin:/

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)