Cairns (Austrálie) – China Eastern/Easyjet – 18 647 Kč
30.9.2012

Cairns (Austrálie) – China Eastern/Easyjet – 18 647 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte k protinožcům, China Eastern nabízí zajímavý tarif do australského Cairns. Zpáteční letenka s odletem z Frankfurtu do Cairns s návratem do Londýna Heathrow vychází aktuálně na data 15. února – 1. března na 17 550 Kč. Letenku naleznete v tomto vyhledávači. Z Londýna se pak dostanete pomocí Easyjetu o den později (tj. 3. března) za 1 097 Kč do Prahy (bez odbaveného zavazadla). Celkově tedy zaplatíte za letenku 18 647 Kč.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“cairns{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)